ARAZKHABAR.IR

زمین بیش از ۱۷ هزار واحد نهضت ملی مسکن در ارومیه تامین شده است


زمین بیش از ۱۷ هزار واحد نهضت ملی مسکن در ارومیه تامین شده است آراز خبر- فرماندار ارومیه با اشاره به اینکه روند تامین زمین برای اجرای طرح نهضت ملی مسکن در این شهرستان خوب بوده است، گفت: تاکنون برای ۱۷ هزار و ۲۰۰ واحد مسکونی در مرکز استان، زمین لازم تامین شده است.

غلامحسین عماری افزود: سهمیه ارومیه از ۲۰۳ هزار واحد مسکونی تعیین شده برای آذربایجان غربی در طرح نهضت ملی مسکن، بیش از ۵۸ هزار واحد در چهار سال است.

وی اضافه کرد: با این ارقام، نزدیک به ۳۰ درصد کل واحدهای مسکونی این طرح در آذربایجان غربی، باید در ارومیه ساخته و تحویل شود.

وی اظهار کرد: در این راستا، بیش از ۴۹ هزار نفر در طرح نهضت ملی مسکن در ارومیه ثبت نام و نزدیک به سه هزار نفر نیز افتتاح حساب کرده اند.

فرماندار ارومیه ادامه داد: با اجرای اقدامات اولیه، عملیات اجرایی حدود سه هزار و ۹۰۰ واحد مسکونی در این شهرستان آغاز شده و ۲۴۹ واحد نیز به اتمام رسیده است.

عماری گفت: شهرستان ارومیه در طرح نهضت ملی مسکن و در بخش‌های تامین، آماده سازی زمین و احداث واحدها رتبه اول استانی راکسب کرده است.

وی افزود: اجرای این طرح مورد تاکید رییس جمهور برای خانه دار شدن تعداد بیشتری از خانواده ها در دولت سیزدهم است که همه ارکان آن در استان نیز تمام توان خود را در این راستا بسیج کرده اند.


برچسب ها:

تاریخ: 1402/08/16 08:03 ق.ظ | دفعات بازدید: 1951 | چاپ


مطالب مشابه dot
آخرین اخبار dot