ARAZKHABAR.IR

زنگ سپاس معلم در مدارس آذربایجان غربی نواخته شد


زنگ سپاس معلم در مدارس آذربایجان غربی نواخته شد آراز خبر- آیین های هفته گرامنیداشت مقام معلم در آذربایجان غربی با نواخته شدن زنگ سپاس معلم در مدارس صبح سه شنبه آغاز شد.

زنگ سپاس با حضور معاون سیاسی اجتماعی استاندار آذربایجان غربی و جمعی از مسوولان استانی از جمله معاون هماهنگ کننده سپاه شهدا، جانشین فرماندهی قر ارگاه شمالغرب ارتش، مسوولان بسیج دانش اموزی، بسیج فرهنگیان و جمعی از معلمان در مدرسه شهید حبیب زاده ارومیه به صورت نمادین و همزمان با سایر مدارس استان نواخته شد.

مدیر کل آموزش و پرورش آذربایجان غربی در این مراسم افزود: آیین‌های هفته گرامیداشت مقام معلم از روز سه‌شنبه در همه مدارس استان با نواخته شدن زنگ سپاس به صورت نمادین در مدرسه شهید حبیب زاده ارومیه با حضور مسوولان آغاز شد.

علی مطهری اظهار کرد: ۴۵ نفر از فرهنگیان استان در این ایام به دیدار رهبر معظم انقلاب اعزام می شوند که ۲۰ نفر از آنان معلمان نمونه و برگزیده هستند.

وی ادامه داد: روز پنجشنبه تعدادی از معلمان با استاندار آذربایجان غربی دیدار می کنند که شامل ۱۱ گروه از طیف های مختلف است و هجدهم اردیبهشت آیین تجلیل از معلمان نمونه برگزار می شود، همچنین آیین ویژه‌ای برای بازنشستگان سال قبل پیش بینی شده که همراه با برنامه های شاد و مفرح برگزار می شود.

در ادامه این آیین مسوولان استانی با حضور در کلاسهای درس و اهدای لوح سپاس و شاخه گل از ایثارگری‌ها و خدمات معلمان تجلیل کردند.


برچسب ها:

تاریخ: 1403/02/11 10:10 ق.ظ | دفعات بازدید: 1982 | چاپ


مطالب مشابه dot
آخرین اخبار dot