ARAZKHABAR.IR

سردار سلیمانی تبلور عینی آیات ایثار و شهادت بود


سردار سلیمانی تبلور عینی آیات ایثار و شهادت بود مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی آذربایجان‌غربی گفت: سردار سلیمانی تبلور عینی آیات ایثار و شهادت بود.

به گزارش آرازخبر، حجت‌الاسلام ناصر خدایاری در مراسم گرامیداشت سردار دلها سپهبد شهید حاج قاسم سلیمانی در ارومیه اظهارداشت: سردار سلیمانی تبلور عینی آیات ایثار و شهادت بود و عمل به آموزه‌های دینی در این شخصیت والامقام موج می‌زد.

وی موسسه ثارالله را یکی از موسسات فرهنگی تحت مدیریت سردار سرلشکر حاج قاسم سلیمانی عنوان کرد و ادامه داد: منزل سردار سلیمانی محل استقرار آثار فرهنگی شده بود به طوری که ۵۰۰ هزار برگ مربوط به لشکر ثارالله را در این موسسه نگهداری می‌کرد.

حجت الاسلام خدایاری تصریح کرد: سردار سلیمانی ۱۳۱ هزار جلد کتاب مربوط به دفاع مقدس تهیه کرده و ۹ جلدکتاب نیز تالیف کرده است که «کتاب آب هرگز نمی‌میرد» و «مهتاب گمشده» از جمله آنها بود و همچنین ۲۷ هزار مصاحبه با خانواده شهدا اعم از فرزندان و مادران شهدا در این موسسه تهیه شده است.

مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی آذربایجان غربی با اشاره به جنایات ایادی استکبار در منطقه، سردار سلیمانی را مبارزی خستگی‌ناپذیر در راه مقابله با نقشه‌های تروریستی این گروهک‌ها دانست و متذکر شد: این شهید والامقام با جانفشانی خود، ریشه داعش را در منطقه قطع کرد.

رییس دفتر نمایندگی ولی فقیه در آذربایجان‌غربی، حجت‌الاسلام کریم حسین‌خانی نیز در این آیین با اشاره به سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی گفت: سردار سلیمانی نه تنها درحوزه نظامی توانمند بود، بلکه در حوزه‌های دیگر نیز شخصیتی برجسته داشت و می‌توان گفت که ایشان از تربیت خدایی برخوردار بود و تا آخرین لحظه حیات خود از عمل به شریعت و احکام دین دست.


برچسب ها: سردار سلیمانی

تاریخ: 1398/11/15 02:51 ب.ظ | دفعات بازدید: 7964 | چاپ


مطالب مشابه dot
آخرین اخبار dot