ARAZKHABAR.IR

سوخت مناطق زلزله‌زده قطور و زرآباد خوی تامین شد


سوخت مناطق زلزله‌زده قطور و زرآباد خوی تامین شد رئیس شرکت ملی پخش فرآورده های نفتی ناحیه خوی گفت: سوخت مناطق زلزله‌زده شهرستان خوی به طور کامل تامین شده است.

به گزارش آرازخبر، مرتضی بشیر درباره سوخت‌رسانی به مناطق زلزله‌زده قطور و زرآباد اظهار کرد: سوخت کافی در انبار نفت خوی وجود دارد و هیچ کمبودی به لحاظ تامین سوخت موردنیاز جایگاه‌ها و مردم وجود ندارد.

وی با اشاره به اینکه خوشبختانه هیچ کدام از تاسیسات و جایگاه‌های مناطق زلزله‌زده دچار آسیب نشده است، افزود: در نخستین دقایق وقوع زلزله، سوخت مورد نیاز مناطق زلزله زده بصورت کاروانی از طریق نفتکش ها اعزام و سوخت‌رسانی به نحو مطلوب در تمامی جایگاه‌ها و فروشندگی ها در حال انجام است.
بشیر با تاکید بر اینکه سوخت مورد نیاز گرمایشی (نفت سفید) نیز به میزان کافی قبل از فرارسیدن فصل سرما به نقاط سخت گذر شهرستان خوی ارسال و ذخیره‌سازی شده است، تصریح کرد: تعدادی نفتکش حامل نفت سفید نیز به صورت اضطراری در روستاهای زلزله‌زده مستقر شده‌اند تا در صورت نیاز، سوخت گرمایشی مورد نیاز مردم را تامین کنند.
زمین ‌لرزه‌ای به بزرگی ۵.۷ درجه در مقیاس امواج درونی زمین یا ریشتر ساعت ۹:۲۳ صبح امروز، یکشنبه ۴ اسفند ۱۳۹۸ حوالی شهر قطور خوی در شمال آذربایجان‌غربی را لرزاند. کانون این زمین‌لرزه در ۱۷ کیلومتری قطور، ۳۱ کیلومتری خوی و ۱۱۵ کیلومتری شهر ارومیه بود، اما لرزه را مردم در شهرستان‌های ارومیه، تبریز، اسکو، سلماس و سهند نیز احساس کردند.
در عصر همان روز ساعت ۱۹:۳۰ یکشنبه‌شب مرکز لرزه‌نگاری کشوری مؤسسۀ ژئوفیزیک دانشگاه تهران، وقوع زمین‌لرزه ۵.۹ ریشتری زرآباد در عمق ۲۸ کیلومتری زمین را گزارش کرد این زلزله در ۲۱ کیلومتری زرآباد، ۲۵ کیلومتری خوی و ۳۱ کیلومتری قره ضیالدین در استان آذربایجان‌غربی رخ داد.


برچسب ها: سوخت رسانی

تاریخ: 1398/12/05 01:59 ب.ظ | دفعات بازدید: 3868 | چاپ


مطالب مشابه dot
آخرین اخبار dot