رییس سازمان ساماندهی مشاغل مزاحم شهری و فرآورده های کشاورزی شهرداری ارومیه گفت: با هدف تنظیم بازار و نیز ایجاد فضای کسب و کار سالم، ۵۲ نقطه از شهر جهت استقرار دستفروشان اقلام نوروزی شناسایی شد.

به گزارش آرازخبر، غلام رضا حافظی اظهار داشت: چیده شدن بساط دستفروشان اقلام شب عید در ۵۲ نقطه از سطح شهر، اورمیه، شهر فرهنگ وگهواره تمدن، باری دیگر رنگ و بوی نوروز گرفت.

وی اعلام کرد: با وارد شدن به اسفند ماه، این سازمان با یک برنامه جدی و خلاقانه و با هدف حذف ترافیک شهری، سهولت دسترسی برای تمام نقاط شهر، تنظیم بازار و نیز ایجاد فضای کسب و کار سالم، اقدام به شناسایی ۵۲ نقطه از شهر جهت استقرار دستفروشان اقلام نوروزی کرد.

رییس سازمان ساماندهی مشاغل مزاحم شهری و فرآورده های کشاورزی شهرداری ارومیه از مجهز شدن فروشندگان این اقلام به کارت شناسایی و لباس مخصوص خبر داد و متذکر شد:  تمامی محل های استقرار فروشندگان اقلام شب عید و اقلام نوروزی با نصب بنر معرف کد محل، قابل شناسایی هستند.

حافظی خواستار شد: مردم با مشاهده هر گونه تخلف از طریق راه های ارتباطی گزارشات خود را به شهرداری ارسال نمایند تا سال جدید را توام با نظم و انظباط شهری، لبخند رضایت از خرید عید آغاز نماییم.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *