ARAZKHABAR.IR

شهید جمهور برای خدمت جان‌فشانی می‌کرد


شهید جمهور برای خدمت جان‌فشانی می‌کرد آراز خبر-  نماینده مردم آذربایجان غربی در مجلس خبرگان رهبری گفت: رییس جمهور آینده باید مسیر مجاهده و حرکت جهادگونه آیت الله رئیسی را ادامه دهد.

آیت الله بیاتی  ضمن تسلیت ضایعه از دست دادن رییس جمهور و همراهانش افزود: مسیر انتخاب رئیس جمهور آینده طبق قانون مشخص است و رئیس جمهور آینده باید مسیر مجاهدت و حرکت جهادی در داخل کشور که خدمت به مردم و در خارج از کشور که مقاومت است را سرلوحه کار خود قرار دهد.

وی با اشاره به اقدامات ارزشمند آیت الله رئیسی در دوران خدمت ۴۰ساله خود تصریح کرد: ایشان در ۴۰سال خدمت صادقانه خود در حساسترین مسئولیت های سیاسی و قضایی کشور قرار داشتند و در دوران ریاست جمهوری در تمامی حوزه ها اقدامات مفیدی برای توسعه کشور انجام دادند.

وی با اشاره به اینکه آیت الله رئیسی عنصری صالح و کاملا بی ادعا در نظام بودند، یاد آور شد: ایشان هرگز مغلوب مسئولیت نشدند و برای خدمت جان‌فشانی کردند.

آیت الله بیاتی در خصوص شخصیت امیر عبداللهیان وزیر امور خارجه نیز خاطر نشان کرد: ایشان نیز توانستند بین میدان و دیپلماسی یک ارتباط تنگاتنگ ایجاد کنند بطوری که در عملیات وعده صادق به وضوح این را شاهد بودیم.


برچسب ها:

تاریخ: 1403/03/01 10:32 ق.ظ | دفعات بازدید: 2344 | چاپ


مطالب مشابه dot
آخرین اخبار dot