ARAZKHABAR.IR

شکوه جشن های عید غدیر باید روزافزون شود


شکوه جشن های عید غدیر باید روزافزون شود آراز خبر- فرماندار ارومیه گفت: عید غدیر، پیام آور وحدت بین مسلمانان است و همه ما باید در راستای باشکوه تر شدن این مناسبت بزرگ تلاش کنیم.

آراز خبر- فرماندار ارومیه گفت: عید غدیر، پیام آور وحدت بین مسلمانان است و همه ما باید در راستای باشکوه تر شدن این مناسبت بزرگ تلاش کنیم.

 غلامحسین عماری صبح یکشنبه در جلسه هماهنگی برگزاری آئین عید غدیرخم با اشاره به اینکه بزرگداشت عید غدیرخم یک تکلیف است، اظهار کرد: شکوه جشن‌های این عید و همچنین دهه ولایت باید روزافزون بوده و با همه توان باید در این راستا اهتمام داشته باشیم.

وی با تاکید بر اینکه اجرای برنامه‌های ایام دهه ولایت باید منسجم و در عین حال شایسته مردم باشد، اضافه کرد: دستگاه‌های متولی با تعامل و همت مضاعف می‌توانند برنامه‌هایی شاخص و در خور این دهه ثبت کنند تا علاوه بر رضایتمندی عمومی، حاوی پیام وحدت و انسجام مردمی برای جهانیان شود.

فرماندار ارومیه با معرفی غدیر به عنوان الگویی که ولایت و امامت از آن بر می‌خیزد، گفت: امروزه کشورمان در سطحی از قدرت و شکوه قرار دارد که دشمنان همواره درصدد ضربه زدن به آن هستند و لازم است همه در جهت تبیین عید غدیر خم و معرفی ابعاد شخصیتی حضرت علی (ع) به جهانیان اهتمام ورزیم و دشمنان اسلام را در این نقشه شوم شکست دهیم.

برگزاری جشن‌های خیابانی و محلی عید سعید غدیرخم، برگزاری نمایشگاه، ایستگاه‌های صلواتی، علم گردانی، برگزاری مسابقه کتابخوانی و اجرای خطبه‌ی غدیریه از جمله برنامه‌های شاخص این دهه در راستای گرامیداشت عید سعید غدیر خم در سطح شهرستان ارومیه است.


برچسب ها:

تاریخ: 1402/04/11 11:05 ق.ظ | دفعات بازدید: 2936 | چاپ


مطالب مشابه dot
آخرین اخبار dot