ARAZKHABAR.IR

ضرورت اعمال تدابیر کنترلی بر ناوگان عمومی در تمامی ورودی های اصلی و فرعی استان


ضرورت اعمال تدابیر کنترلی بر ناوگان عمومی در تمامی ورودی های اصلی و فرعی استان مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده ای آذربایجان غربی در جلسه کرونا بر ضرورت اعمال تدابیر کنترلی بر ناوگان عمومی در تمامی ورودی های اصلی و فرعی استان تاکید کرد.

به گزارش آرازخبر،  ارسلان شکری در جلسه کرونا در محل پایانه مسافری شهرستان ارومیه با بیان این مطلب اظهارداشت: با مصوبه ستاد مقابله با شیوع ویروس کرونا و شورای تامین شهرستان ارومیه، این اداره کل نسبت به لغو کلیه سرویس های ارومیه به قم بصورت کتبی اقدام کرد.

وی با اشاره به انجام اقدامات پیشگیرانه در اداره کل، ادارات شهرستانی ‌و پایانه های مرزی استان عنوان کرد: در مورد ناوگان ‌و سرویس های سایر استان ها و‌شهرستان های کشور مسئولیتی در حیطه اختیارات این اداره کل نیست و علی رغم کنترل ورودی های دهگانه استان برخی ناوگان تحت پوشش شرکت های سایر استان های کشور نیز از راههای فرعی ‌‌و روستایی وارد استان می شوند که نظارت بیشتر در اینخصوص را می طلبد.

این مقام مسئول با اعلام آمادگی برای همکاری تمامی بخش های زیرمجموعه راهداری ‌حمل و نقل جاده ای آذربایجان غربی درخصوص انجام اقدامات پیشگیرانه در خصوص کروناگفت: این اقدامات بدلیل اینکه کار تخصصی مجموعه نیست ممکن است دارای نواقصی باشد و آماده نقطه نظرات متخصصین بهداشت ‌‌و درمان در این ارتباط هستیم.

مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده ای آذربایجان غربی یادآور شد: در این بین نباید پایانه های بار و سیمان در بحث ضدعفونی نمودن مورد غفلت قرار گیرد چراکه این پایانه های امکان تعطیلی ندارند اما نگرانی از این محل ها بدلیل تجمع رانندگان از تمامی نقاط کشور وجود دارد.


برچسب ها: راهداری کنترل

تاریخ: 1398/12/12 07:59 ب.ظ | دفعات بازدید: 3993 | چاپ


مطالب مشابه dot
آخرین اخبار dot