ARAZKHABAR.IR

طلب حلالیت استاندار از مردم آذربایجان غربی


طلب حلالیت استاندار از مردم آذربایجان غربی استاندار آذربایجان‎‌غربی از مردم طلب حلالیت کرد.

گروه خبر :به گزارش آراز خبر محمدمهدی‌شهریاری استاندار آذربایجان‌غربی گفت: خدمت کردن به مردم در این شرایط سخت اقتصادی، امری ارزشمند و ماندگار است و با وجود همه تلاش‌های انجام گرفته و ارتقای شاخص‌های زیرساختی، هنوز از نقطه مطلوب که برازنده مردم شریف آذربایجان‌غربی است، فاصله داریم.
وی افزود: رانت حواله‌های سوخت، معابر کولبری و زمین خواری را حذف و در این راه کسانی که دستشان از این منابع کوتاه شده، برای متوقف کردن این جریان دست به هر کاری زدند.
شهریاری  ادامه داد: کمبود منابع عمرانی مانع ایجاد زیرساخت‌های عمرانی نشده و در چند سال اخیر پروژه های مهمی به بهره برداری رسیده است.
استاندار آذربایجان‌غربی اضافه کرد: در این مدت از مدیران توانمند بومی استفاده کردیم، اما عده‌ای در راستای دستیابی به اهداف شخصی خود، مدعی هستند از نیروهای غیربومی استفاده شده است.
شهریاری گفت: برخی علاوه بر اینکه اقدامات مثبت انجام شده در استان را وارونه جلوه می‌دهند، با ایجاد اختلافات قومی و مذهبی، در پی کسب منافع خود هستند، آذربایجان‌غربی مردم بی نظیری دارد که علی‌رغم تمامی مشکلات، در وحدت و همدلی با همدیگر زندگی می کنند و توجهی به نقشه های تفرقه افکنان ندارند.
استاندار آذربایجان غربی گفت:  افزایش ۲ هزار تخت بیمارستانی در دو سال، بالاتر بودن نرخ بهره مندی از آب روستایی استان از میانگین کشوری، افزایش نرخ گازرسانی از ۳۲ درصد به بیش از ۸۴ درصد و برخورداری ۹۵ درصدی جمعیت و رشد ۷۰۰ درصدی صادرات در سه سال اخیر از جمله شرایط خوب استان در چند سال اخیر بوده است.
وی خاطر نشان کرد: قدردان صبر و شکیبایی مردم آذربایجان‌غربی به خاطر کم و کاستی های ناشی از تحریم، کرونا و کمبود نقدینگی بوده و طلب حلالیت میکنم.


برچسب ها:

تاریخ: 1400/06/22 08:43 ق.ظ | دفعات بازدید: 2237 | چاپ


مطالب مشابه dot
آخرین اخبار dot