ARAZKHABAR.IR

عرضه کالاهایی اساسی در ایام نوروز متوقف نخواهد شد


عرضه کالاهایی اساسی در ایام نوروز متوقف نخواهد شد رییس سازمان صنعت، معدن و تجارت استان آذربایجان غربی با بيان اينكه کالاهای اساسی و میوه مورد نیاز ایام پایانی سال و شب عید تأمین و به حد کافی ذخیره سازی شده، گفت: توزیع کالاهای اساسی در استان حتی در ایام نوروز نیز متوقف نخواهد شد.

به گزارش آرازخبر، غلامرضا بابایی اظهار داشت: کالاهای اساسی و میوه مورد نیاز ایام پایانی سال و شب عید تأمین و به حد کافی ذخیره سازی شده است و همچنین توزیع کالاهای اساسی در استان حتی در ایام نوروز نیز متوقف نخواهد شد.

وی افزود: برای ایام پایانی سال 400 تن گوشت مرغ، 400 تن گوشت قرمز، یک هزار و 200 تن برنج تخصیص یافته که از طریق فروشگاه های زنجیره ای با قیمت مصوب دولتی در حال توزیع می باشد.

بابایی خاطرنشان کرد: در راستای حمایت از واحدهای صنفی و صنعتی نیز مقدار یک هزار تن شکر برای استان اختصاص یافته است.

رییس سازمان صنعت، معدن و تجارت استان آذربایجان غربی اضافه کرد: ورود و خروج تمام کالاها به انبارها و سردخانه های سطح استان از طریق سامانه جامع انبارها مورد پایش قرار گرفته و بر توزیع این کالا ها نظارت کامل می شود.

بابایی به عملکرد بازرسی و نظارت سازمان در ایام پایانی سال اشاره کرد و گفت: برای جلوگیری از افزایش خود سرانه قیمت ها در ایام پایانی سال؛ طرح تشدید نظارت و بازرسی از واحد های صنفی ویژه نوروز از اول اسفند ماه سال جاری آغاز و تا 15 فروردین سال جدید ادامه خواهد داشت.

وی یادآوری کرد: برای رفاه حال همشهریان و رسیدگی به شکایات مردمی در اسرع وقت اکیپ بازرسی مقیم در 3 نقطه پر ازدحام شهر استقرار یافته و به صورت آنی شکایات را دریافت و مورد بررسی و رسیدگی قرار می دهند.تاریخ: 1398/12/27 11:37 ق.ظ | دفعات بازدید: 3644 | چاپ