ARAZKHABAR.IR

عظمت ایام الله دهه فجر و انقلاب اسلامی موجب شکستن هیمنه غرب و شرق شد


 عظمت ایام الله دهه فجر و انقلاب اسلامی  موجب شکستن هیمنه غرب و شرق شد نماینده ولی فقیه در آذربایجان غربی و امام جمعه ارومیه گفت: عظمت ایام الله دهه فجر و انقلاب اسلامی که موجب شکستن هیمنه غرب و شرق شد، باید به مردم تبیین شود و در این خصوص همه ما وظیفه سنگینی داریم.

گروه خبر:به گزارش آراز خبر،حجت الاسلام و المسلمین سید مهدی قریشی روز دوشنبه در جلسه شئون فرهنگی ارومیه افزود: اگر مردم عظمت ایام الله را درک کنند، در جهت حفظ آن تلاش خواهند کرد بنابراین لازم است این مسائل به مردم تبیین شود.

وی با بیان این‌که هر برنامه‌ای که برای دهه فجر برنامه ریزی شده به طور قطع باید پیوست فرهنگی داشته باشد و در این مورد از صاحب نظران استفاده شود، اضافه کرد: دستگاه‌های شاخص باید، برنامه‌های مهم را که پیوست تبیینی دارد بر عهده بگیرند و ماموریت خاص در مورد آن‌ها مشخص شود.

نماینده ولی فقیه در آذربایجان غربی تلاش برای رسیدن به اهداف عالیه انقلاب و تشکیل نظام مقدس جمهوری اسلامی وظیفه همه ماست، ادامه داد: اینکه رهبر معظم انقلاب چفیه را از دوش خود برنداشته‌اند، نشان‌گر این است که ما در عرصه نبرد هستیم و باید این مساله به مردم تبیین شود.

حجت الاسلام والمسلمین قریشی تاکید کرد: اصل این که چرا انقلاب اسلامی رخ داد، باید به مردم تبیین شود.

وی با بیان اینکه داشتن استقلال ملی و سیاسی هزینه دارد، بیان کرد: باید این مساله تبیین شود که در نقطه‌ای قرار گرفته ایم که کشورهای قلدر دنیا به خاطر قدرت کنونی ایران حاضر هستند پای میز مذاکره بنشینند وگرنه برخی کشورها دارای وضعیت معیشتی خوبی هستند اما استقلال ندارند و نوکر حلقه به گوش ابرقدرت‌ها هستند.

وی گفت: جریان و حادثه انقلاب، ایام الله است و برخی روزها خداوند نشانه‌های خود را بیشتر نشان داده و به ایام الله مشهور شده‌اند.

امام جمعه ارومیه افزود: انقلاب اسلامی ایران، شباهت زیادی به انقلاب حضرت موسی دارد چرا که با آن تسلطی که شرق و غرب به دنیا داشتند، یک روحانی شیعی با دستان خالی قیام کرد و حکومتی که در اختیار آمریکا بود را به نابودی کشاند.

 


برچسب ها:

تاریخ: 1400/11/04 04:00 ب.ظ | دفعات بازدید: 9706 | چاپ


مطالب مشابه dot
آخرین اخبار dot