ARAZKHABAR.IR

عملیات احداث زیرگذر شورا _شهید بهشتی در ارومیه کلنگ زنی شد


عملیات احداث زیرگذر شورا _شهید بهشتی در ارومیه کلنگ زنی شد آراز خبر-  شهردار ارومیه گفت: احداث زیرگذر شورا_شهید بهشتی باعث کاهش ترافیک این بخش از شهر ارومیه خواهد شد.

حسین مهدیزاده ظهر چهارشنبه در مراسم کلنگ زنی پروژه زیر گذر شورا _شهید بهشتی افزود: این زیر گذر ترافیک این بخش از  شهر را کاهش خواهد داد و الزامات شهرسازی و معماری و حفظ بافت قدیمی خیابان دانشکده مدنظر است.

وی تصریح کرد: این زیر گذر به طول ۳۴۰متر و عرض ۱۸متر و مساحت عرشه ۱۰۸۰متر مربع، با برآورد اعتبار ریالی ۸۹۰ میلیارد ریال ظرف ۶ماه کاری احداث خواهد شد.

مهدیزاده با اشاره به اینکه قدمهای مثبتی در بحث مدیریت ترافیک شهر ارومیه برداشته شده، خاطر نشان کرد: مداخلات نقطه ای، ایجاد زیر گذر و انجام کارهای نرم افزاری۳ استراتژی ترافیکی شهرداری و مدیریت شهری ارومیه است.

شهردار ارومیه باتاکید به اینکه ایجاد ۱۲ تقاطع در جهت حل ترافیک شهری در دست بررسی است،  اظهار کرد: هیچ اقدام عمرانی بدون پشتوانه مطالعاتی در شهر انجام نخواهد شد چرا که مدیریت شهری و شهرداری دنبال کارهای بدون برنامه نیست.

وی یاد آور شد:۵۵ دستگاه اتوبوس جدید به تعداد اتوبوسهای درون شهری ارومیه اضافه شده و برنامه ریزی شده تا ۱۰۰دستگاه اتوبوس وارداتی با کارکرد ۵ساله خریداری و وارد ناوگان حمل ونقل عمومی درون شهری ارومیه شود.

مهدیزاده با اشاره به تقاطع المهدی نیز دامه داد: یکی از دغدغه های شهری تقاطع المهدی بود که با اقداماتی که انجام شده در کمتر از ۱۵روز آینده یوترن المهدی به بهره برداری خواهد رسید.


برچسب ها:

تاریخ: 1402/06/29 04:33 ب.ظ | دفعات بازدید: 2987 | چاپ


مطالب مشابه dot
آخرین اخبار dot