ARAZKHABAR.IR

عملیات طوفان الاقصی اوج شکست و فروریختن هیمنه رژیم صهیونسیتی است


عملیات طوفان الاقصی اوج شکست و فروریختن هیمنه رژیم صهیونسیتی است آراز خبر- فرمانده سپاه شهدای آذربایجان غربی گفت: عملیات طوفان الاقصی اوج شکست و فروریختن هیمنه رژیم صهیونسیتی است.

سردار سرتیپ دوم پاسدار محمد حسین رجبی پیش از ظهر سه شنبه در مراسم تودیع و معارفه فرمانده قرارگاه تاکتیکی اباعبدالله الحسین (ع) و فرمانده سپاه خوی، افزود: موضوع فلسطین را موضوع اول جهان اسلام دانست و گفت: امروز رزمندگان فلسطینی پاسخ سال‌ها جنایت رژیم اشغالگر قدس را در سرزمین‌های اشغالی می‌دهند و حقانیت ملت فلسطین را به اثبات می‌رسانند.

وی تاکید کرد: عملیات طوفان الاقصی اوج شکست و فروریختن هیمنه رژیم صهیونسیتی و در واقع نابودی آمریکای جنایتکار است.

سردار رجبی بسیج را معجزه قرن دانست وو تاکید کرد: باید از ظرفیت‌های بسیج در حوزه‌های مختلف بویژه مردم یاری و محرومیت زدایی بهره برداری شود.

فرمانده سپاه شهدای استان آذربایجان غربی با اشاره به مأموریت سپاه تصریح کرد: کمک به پایداری امنیت منطقه و ایجاد امید در مردم با ارائه خدمات جهادی الویت اول سپاه در آذربایجان غربی است.

سردار رجبی در ادامه با تقدیر از تلاش‌های ۴۴ ساله سردارعلایی فرمانده سابق سپاه خوی گفت: مردمیاری و خدمت به مردم سردار علایی در لباس مقدس سپاه به عنوان سرباز ولایت سپاه زبانزد عام خاص بوده و اذهان مردم خواهد ماند.

حجت‌الاسلام حجت قاسم‌خانی امام جمعه خوی در این مراسم با تبریک پیروزهای مردم و مقاومت فلسطین گفت: مردم فلسطین با صبر و مقاومت در برابر ظلم و اشغالگری اسرائیل ایستادند و امروز جبهه مقاومت با آمادگی و اقتدار بیش از هرزمان دیگری آماده مبارزه و نابودی اسرائیل هستند.

فرماندار شهرستان خوی هم در این مراسم با تاکید بر ضرورت توسعه فرهنگ بسیج در تمامی عرصه بویژه عرصه خدمت به مردم تصریح کرد: سپاه در خدمت به مردم در نمای عرصه از جمله عرصه ایثار و سازندگی همیشه در رأس قله خدمت قرار گرفته است.

در این آئین که با حضور مقامات استانی و شهرستانی و جمعی از رزمندگان هشت سال دفاع مقدس در سالن مجتمع خیریه بوتراب خوی برگزار شد، با تجلیل از تلاش‌های ۴۴ ساله یادگار هشت سال دفاع مقدس سردار محمد باقر علایی، سرهنگ پاسدار مصطفی آقایی به عنوان فرمانده قرارگاه تاکتیکی ابا عبدالله الحسین ع و سپاه شهرستان خوی معرفی شد.

همچنین سردار محمدباقر علایی ب عنوان مشاور فرمانده سپاه شهدای آذربایجان غربی منصوب شد.


برچسب ها:

تاریخ: 1402/07/18 12:44 ب.ظ | دفعات بازدید: 3069 | چاپ


مطالب مشابه dot
آخرین اخبار dot