نماینده مردم ارومیه در مجلس در بازدید از واحدهای صنعتی گفت: تمام مشکلات موجود در واحدهای صنعتی باید احصاء و با پیگیری های مستمر مدیر واحد مرتفع گردد.

به گزارش آرازخبر، قاضی‌پور نماینده مردم ارومیه در مجلس، علی اکبری معاون امور صنایع سازمان معدن و تجارت آذربایجان غربی،مدیران دستگاه های اجرائی و بانک های عامل برای حل مشکلات واحدهای تولیدی، از کارخانه قند جلال اوغلو، کارخانه آرد خوشه افشان، کارخانه سیب تاک و کارخانه پگاه ارومیه بازدید کردند.

قاضی‌پور نماینده مردم ارومیه در مجلس در بازدید از کارخانه قند جلال اوغلو، کارخانه آرد خوشه افشان، کارخانه سیب تاک و کارخانه پگاه ارومیه از نزدیک در جریان مسائل و مشکلات آنان قرار گرفت.

نماینده مردم ارومیه در مجلس شورای اسلامی در این بازدیدها دستورات لازم را برای پیگیری رفع مشکلات مطروحه از سوی مدیران واحدهای تولیدی و صنعتی صادر کرد.

وی در بازدید از واحدهای صنعتی گفت: تمام مشکلات موجود در واحدهای صنعتی باید احصاء و با پیگیری های مستمر مدیر واحد مرتفع گردد.

قاضی پور افزود: مشکلات موجود در واحدهای صنعتی اکثریت قابل حل می باشند که عزم راسخ مسئولین ذیربط را می طلبد.

علی اکبری معاون امور صنایع سازمان صنعت، معدن و تجارت آذربایجان غربی در این بازدید گفت: مشکلات واحدهای صنعتی از طریق دبیرخانه کارگروه تسهیل و رفع موانع تولید استان احصاء و در کمیته های فرعی بررسی و توسط کارگروه تصمیماتی در جهت حل این مشکلات اتخاذ می گردد.

وی ادامه داد: عمده مشکلات موجود در واحد های صنعتی و واحدهای تولیدی مشکل نقدینگی و سرمایه در گردش است که این واحدها را برای تامین مواد اولیه جهت تولید با مشکل مواجه می کند.

در پایان این نشست، بعد از رایزنی‌های صورت گرفته، مشکل بیمه تامین اجتماعی، مالیات و تسهیلات بانکی این واحدهای صنعتی با رایزنی قاضی‌پور نماینده ارومیه با مدیر کل تامین اجتماعی، مدیرکل امور مالیاتی استانحل شد و مدیر بانک‌ کشاورزی نیز قول پرداخت تسهیلات و سرمایه در گردش را دادند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *