ARAZKHABAR.IR

لیگ برتر والیبال با حضور دورناها برگزار می شود


لیگ برتر والیبال با حضور دورناها برگزار می شود سرپرست اداره‌کل ورزش و جوانان آذربایجان‌غربی گفت: با حمایت‌های استاندار و کمک و مساعدت فدراسیون والیبال، تیم شهرداری ارومیه بعنوان نماینده این استان امسال هم در لیگ برتر والیبال کشور حضور خواهد داشت.

گروه خرب:به گزارش آراز خبر،سجاد بیرامی در رابطه با اخبار منتشر شده مبنی بر حذف تیم والیبال شهرداری ارومیه از رقابت‌های لیگ برتر، اظهار کرد: با حمایت‌های آقای معتمدیان و تلاش‌های مجموعه مدیریت شهری، رایزنی‌هایی با فدراسیون والیبال انجام و مشکلات پیش روی حضور تیم والیبال ارومیه در مسابقات لیگ برتر والیبال حل و فصل شد.

وی با بیان اینکه برای پرداخت بخش قابل توجهی از بدهی باشگاه شهرداری ارومیه به فدراسیون، فرصت‌های لازم به مجموعه ارائه شد، افزود: بخش پرداخت بدهی کادر فنی، بازیکنان خارجی و داخلی نیز در دستور کار قرار گرفته و مذاکره با بازیکنان برای این منظور در جریان است در همین راستا نیز استاندار آذربایجان‌غربی مبلغ قابل توجهی را برای تسویه بدهی بازیکنان اختصاص داده که جای قدردانی دارد.

بیرامی، شهر ارومیه را پایتخت والیبال ایران اعلام کرد و گفت: مردم این شهر عشق به والیبال دارند و تیم‌داری در لیگ برتر قطع به یقین نقش بسزایی در افزایش نشاط اجتماعی خواهد داشت.


برچسب ها:

تاریخ: 1401/06/02 10:38 ق.ظ | دفعات بازدید: 6771 | چاپ


مطالب مشابه dot
آخرین اخبار dot