فرمانده انتظامی آذربایجان غربی از شهادت یکی از ماموران پلیس که برای تامین امنیت و امدادرسانی به مناطق زلزله زده شهرستان خوی اعزام شده بود در حین انجام ماموریت و مبارزه با سرقت، خبر داد." />
ARAZKHABAR.IR

مامور فراجا در خوی به شهادت رسید


مامور فراجا در خوی به شهادت رسید

فرمانده انتظامی آذربایجان غربی از شهادت یکی از ماموران پلیس که برای تامین امنیت و امدادرسانی به مناطق زلزله زده شهرستان خوی اعزام شده بود در حین انجام ماموریت و مبارزه با سرقت، خبر داد.


گروه خبر:به گزارش آراز خبر،سردار رحیم جهانبخش فرمانده انتظامی استان آذربایجان غربی گفت: گروهبان یکم "محمدرضا حاجی حسینلو" از ماموران کلانتری خدمات انتظامی ارومیه که برای امدادرسانی و تامین نظم و امنیت مناطق زلزله زده شهرستان خوی اعزام‌شده بود، در حین انجام ماموریت، توسط سارق مجروح که به علت شدت جراحات وارده به درجه رفیع شهادت رسید.

وی تصریح کرد: با اشراف اطلاعاتی پلیس امنیت عمومی و همچنین حضور کارآگاهان پلیس آگاهی، متهم فراری در کمترین زمان ممکن دستگیر و به مقر پلیس هدایت داده شد.

این مقام ارشد انتظامی با تبریک و تسلیت شهادت گروهبان یکم "محمدرضا حاجی حسینلو" گفت: کارکنان پلیس در خط مقدم برخورد با ناهنجاری‌ها و جرایم مختلف هستند و هرگز اجازه نخواهیم داد در مناطق زلزله زده شهرستان خوی، کسی خدشه‌ای به امنیت و آرامش خاطر شهروندان عزیز وارد کند.

فرمانده انتظامی استان آذربایجان غربی در پایان خاطر نشان کرد: شهادت هنر مردان خداست که با هنرمندی خود امنیت و آرامش جامعه را تضمین می‌کنند.


برچسب ها:

تاریخ: 1401/11/24 08:16 ق.ظ | دفعات بازدید: 1025 | چاپ


مطالب مشابه dot
آخرین اخبار dot