ARAZKHABAR.IR

مدرسه شین‌آباد پیرانشهر باید دوباره ساخته شود


مدرسه شین‌آباد پیرانشهر باید دوباره ساخته شود آراز خبر- استاندار آذربایجان‌غربی اشاره به اینکه مدرسه شین آباد باید دوباره ساخته شده و مجتمع سلامت شبانه‌روزی در این محله احداث شود، اضافه کرد: خانه هلال احمر و مرکز آتش‌نشانی باید در محلات حاشیه‌ای پیرانشهر احداث و بحث اینترنت و مخابرات نیز در این مناطق تقویت شود.

آراز خبر- استاندار آذربایجان‌غربی اشاره به اینکه مدرسه شین آباد باید دوباره ساخته شده و مجتمع سلامت شبانه‌روزی در این محله احداث شود، اضافه کرد: خانه هلال احمر و مرکز آتش‌نشانی باید در محلات حاشیه‌ای پیرانشهر احداث و بحث اینترنت و مخابرات نیز در این مناطق تقویت شود.

محمدصادق معتمدیان عصر پنجشنبه  در مسجد انصار در جمع مردم منطقه کهنه خانه پیرانشهر با اشاره به اینکه توازن و توسعه پایدار به‌ویژه در مناطق کمتر توسعه یافته شعار دولت سیزدهم است، گفت: در این خصوص برنامه‌ریزی‌های بسیار خوبی تدوین و اقدامات ارزنده‌ای انجام شده که حضور مسئولان در جمع مردم شهرستان‌های مختلف در راستای همین رویکردها است.

وی با اشاره به بررسی و شناسایی مسائل و مشکلات شهرستان پیرانشهر اظهار کرد: مسئولان استان و  این شهرستان با تمام توان پیگیر مطالبات مردم این منطقه هستند.

وی با قدردانی از میزبانی مردم پیرانشهر از زائران اربعین حسینی اضافه کرد: مردم اهل سنت پیرانشهر با برپایی موکب و خدمت‌رسانی به زائران اربعین حسینی، پیام وحدت و همبستگی به جهان مخابره کردند که کاری بسیار ارزنده بود.

استاندار آذربایجان غربی در ادامه، تاکید کرد: در سفرهای پیشین، برنامه‌های خوبی برای شهرستان پیرانشهر تصویب شده بود که اکنون نتایج مثبت آن قابل مشاهده است.

معتمدیان افزود: یکی از مهمترین اولویت‌های پیرانشهر، توسعه اماکن آموزشی و گردشگری بوده و با اجرای طرح‌های مصوب سفر رئیس جمهور، بسیاری از شاخص‌های توسعه در این منطقه ارتقاء یافته است.

وی ادامه داد: مردم پیرانشهر در پیروزی انقلاب نقش بسزایی داشته و در دوران جنگ تحمیلی نیز سلاح به دست گرفته و علیه دشمن بعثی وارد نبرد شده و از خودگذشتگی و ایثار کردند.

وی گفت: در سال‌های گذشته به دلیل نبود برنامه‌ریزی، ساخت و سازهای غیرمجاز در حاشیه این شهر رشد پیدا کرده و زیرساخت‌های لازم برای این مناطق هنوز مهیا نشده است.

استاندار آذربایجان غربی افزود: تمام مشکلات را نمی‌توان در زمان کوتاه رفع کرد اما باید اولویت‌بندی شود که این امر نیز صورت گرفته است.

وی گفت: برخی افراد وابسته به استکبار در اوایل انقلاب با اقدامات خود باعث تاخیر در شروع برنامه رشد و توسعه این منطقه شدند ولی با همه توان ایستاده‌ایم تا زمینه ارتقاء شاخص‌های این منطقه را فراهم کنیم.


برچسب ها:

تاریخ: 1402/06/16 05:12 ب.ظ | دفعات بازدید: 3477 | چاپ


مطالب مشابه dot
آخرین اخبار dot