ARAZKHABAR.IR

مردم هیچ نگرانی از بابت کالاهای اساسی نداشته باشند


مردم هیچ نگرانی از بابت کالاهای اساسی نداشته باشند معاون هماهنگی امور اقتصادی استاندار آذربایجان غربی گفت: هیچ مشکلی از بابت ذخایر کالاهای اساسی در استان وجود ندارد و مردم در این خصوص نگرانی نداشته باشند.

به گزارش آرازخبر، بهنام شهدی در جلسه کارگروه تنظیم بازار استان با اشاره به اینکه از بابت کشت و ذخایر کالاهای اساسی و استراتژیک در استان هیچ مشکلی وجود ندارد اظهار داشت: برای سال آینده نیز تامین و ذخیره این کالاها به قدر کافی در استان برنامه ریزی شده است و مردم هیچ نگرانی از این بابت نداشته باشند.

وی با بیان اینکه برخی از سودجویان بخاطر اصلاح قیمت بنزین اقدام به افزایش قیمت کالا و خدمات خود کرده اند، اظهار داشت: افزایش قیمت در بازار به هیچ عنوان قابل قبول نیست و با متخافانی که اقدام به گرانفروشی، احتکار و کم فروشی کنند به شدت برخورد می شود.

معاون هماهنگی امور اقتصادی استاندار آذربایجان غربی در ادامه بر تشدید بازرسی بازرسان اتاق اصناف و سازمان صنعت معدن و تجارت استان در روند عرضه کالا و خدمات در بازار تاکید کرد و گفت: نتایج این بازرسی ها از طریق رسانه ها گروهی و بویژه صدا و سیما در اختیار مردم قرار گیرد.

وی از مدیران عضو کارگروه تنظیم بازار استان نیز خواست تا در گفتگو با رسانه ها و ویژه صدا و سیمای مرکز استان و مهاباد در خصوص آخرین وضعیت ارائه کالا و خدمات در استان اطلاع رسانی کنند.تاریخ: 1398/09/13 12:43 ب.ظ | دفعات بازدید: 3670 | چاپ


مطالب مشابه dot
آخرین اخبار dot