ARAZKHABAR.IR

مسابقه با هنگ‌کنگ برای ایران بازی تدارکاتی بود


مسابقه با هنگ‌کنگ برای ایران بازی تدارکاتی بود آرازخبر- کاپیتان تیم ملی والیبال ایران با بیان اینکه مسابقه با هنگ‌کنگ همانند دیدار تدارکاتی برای‌مان بود، گفت: بازی با این تیم مسابقه راحتی برای ایران بود و پیش‌بینی می‌کردیم دیدار سختی نباشد.

تیم ملی والیبال ایران در نخستین دیدارش در مسابقات قهرمانی مردان آسیا ۲۰۲۳ مقتدرانه هنگ‌کنگ را شکست داد و صعودش به مرحله دوم قطعی شد.

سیدمحمد موسوی در پایان دیدار تیم‌های ملی والیبال ایران و هنگ‌کنگ که با پیروزی سه بر صفر ملی‌پوشان ایران همراه شد، اظهار داشت: به نظرم دیدار باکیفیتی نبود و تیم ایران به این دیدار نگاه تدارکاتی داشت و به‌آسانی توانستیم حریف خود را شکست دهیم.

او افزود: پیش‌بینی کرده بودیم که دیدار راحتی برای ایران باشد چون هنگ‌کنگ تیم سطح بالایی نیست و دیدار سختی نداشتیم.

کاپیتان تیم ملی والیبال ایران در پایان تصریح کرد: بازی فردا مقابل عراق نیز بازی چندان سختی نیست و قطعا در این دیدار نیز پیروز می‌شویم چون تیم عراق نیز جزو تیم‌های سطح پایین آسیاست.

میلاد عبادی‌پور: آمده‌ایم که قهرمان آسیا شویم

دریافت‌کننده قدرتی تیم ملی گفت: به ارومیه آمده‌ایم که قهرمان شویم و مقابل هنگ‌کنگ بازی خوبی را به نمایش گذاشتیم.

 تیم ملی والیبال ایران در اولین دیدارش در رقابت‌های قهرمانی آسیا مقابل هنگ‌کنگ به پیروزی سه بر صفر دست پیدا کرد.

میلاد عبادی‌پور، دریافت‌کننده تیم ملی، درباره این دیدار گفت: همیشه اولین مسابقه سخت است اما بازی در ارومیه لذتبخش است. مردم خونگرم ارومیه کاری می‌کنند که آدم از بازی در اینجا عشق می‌کند و لذت می‌برد. خدا را شکر بازی خوبی را به نمایش گذاشتیم و برنده شدیم.

او در واکنش به این سوال که به مردم قول صعود به فینال می‌دهد، بیان کرد: مردم بهتر می‌دانند. اینجا آمده‌ایم که قهرمان شویم. به عشق مردم ایران و ارومیه تلاش می‌کنیم تا زحماتشان را جبران  کنیم.


برچسب ها:

تاریخ: 1402/05/29 09:30 ب.ظ | دفعات بازدید: 2060 | چاپ


مطالب مشابه dot
آخرین اخبار dot