ARAZKHABAR.IR

معاون اقتصادی وزیر کشور از مرز سرو بازدید کرد


معاون اقتصادی وزیر کشور از مرز سرو بازدید کرد آراز خبر- معاون هماهنگی اقتصادی و توسعه منطقه‌ای وزارت کشور به همراه استاندار آذربایجان‌غربی از مرز سرو ارومیه بازدید کرد و در جریان آخرین وضعیت این مرز قرار گرفت.

آراز خبر- معاون هماهنگی اقتصادی و توسعه منطقه‌ای وزارت کشور به همراه استاندار آذربایجان‌غربی از مرز سرو ارومیه بازدید کرد و در جریان آخرین وضعیت این مرز قرار گرفت.

محسن کوشش تبار عصر شنبه در سفر به آذربایجان‌غربی، به مرز سرو در ۴۵ کیلومتری شهر ارومیه هم مرز با کشور ترکیه رفت و در جریان اقدامات صورت گرفته در این مرز قرار گرفت.

استاندار آذربایجان‌غربی در حاشیه این بازدید گفت: بهره گیری از همه ظرفیت‌های مرز سرو برای توسعه صادرات از استان در دستور کار قرار دارد.

محمدصادق معتمدیان افزود: برای توسعه مرز علاوه بر ظرفیت‌های دولتی، از توان بخش خصوصی هم برای توسعه سرمایه گذاری استفاده می‌کنیم.

وی با بیان اینکه مرز سرو شبانه روزی شده است، اضافه کرد: ما از استان‌هایی هستیم که همه مرزهای مان برای توسعه صادرات تجهیز شده است.

مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده‌ای آذربایجان غربی هم در این بازدید اظهار کرد: برای هر ۶ مرز رسمی استان مطالعات جامع تعریف کرده‌ایم.

پیمان آرامون گفت: در حال حاضر سر حال ترین مرزهای کشور را در آذربایجان غربی در اختیار داریم و مرز سرو نیز ظرفیت خوبی پیدا کرده و در آینده هم خواهد داشت.


برچسب ها:

تاریخ: 1402/02/30 09:20 ب.ظ | دفعات بازدید: 3331 | چاپ


مطالب مشابه dot
آخرین اخبار dot