ARAZKHABAR.IR

ناظرین نظام مهندسی دیده‌بان حوزه ساخت و سازهای ایمن هستند


ناظرین نظام مهندسی دیده‌بان حوزه ساخت و سازهای ایمن هستند رییس کل دادگستری آذربایجان‌غربی گفت: نظام مهندسی دیده‌بان حوزه ساخت و سازهای ایمن است و باید امین و مورد اعتماد مردم باشد.

گروه خبر:به گزارش آراز خبر،ناصر عتباتی در دیدار هیات رییسه دوره هشتم سازمان نظام مهندسی آذربایجان‌غربی با بیان اینکه این سازمان مسوول برقراری امنیت در روند شهرسازی است، اظهار کرد: عمل به وظایف نقش بسزایی در کاهش جرایم مربوط به ساخت و ساز دارد.

وی با تاکید بر ضرورت همکاری نهادها و ارگان‌ها برای جلوگیری از ساخت و ساز غیر مجاز، افزود: در همین راستا می‌توان از ظرفیت‌های نماینده دادگستری استان در شورای انتظامی نیز بهره‌مند شد.

رییس سازمان نظام مهندسی آذربایجان‌غربی هم در این دیدار به رعایت قوانین ساخت و ساز در بافت‌های شهری تاکید کرد و گفت: در ساخت و سازها کلیه ضوابط و مقررات مهندسی ساختمان برای ارتقای ایمنی ساختمان‌ها باید رعایت شود.

یزدانشیر آذری کیا با تقدیر از مصوبه اخیر شورای حفظ حقوق بیت المال در خصوص ساماندهی املاک قولنامه‌ای و صدور مجوز ساخت برای زمین های قولنامه‌ای ادامه داد: سازمان نظام مهندسی آمادگی دارد همکاری موثر و مستمری را در طراحی و ساخت و سازهای زمین‌های قولنامه‌ای به عمل آورد که در همین راستا نیازمند تعامل بیشتر با مدیریت امور شهری برای تحقق اهداف است.

در ابتدای جلسه مستشار دادگاه تجدید نظر و نماینده دادگستری آذربایجان‌غربی در شورای انتظامی سازمان نظام مهندسی گزارشی از فعالیت‌های شورای انتظامی نظام مهندسی ارائه و به بیان برخی مشکلات این حوزه پرداخت.


برچسب ها:

تاریخ: 1401/10/05 08:30 ق.ظ | دفعات بازدید: 5624 | چاپ


مطالب مشابه dot
آخرین اخبار dot