ARAZKHABAR.IR

ناکامی قاچاقچیان در مرزهای آذربایجان غربی


ناکامی قاچاقچیان در مرزهای آذربایجان غربی آراز خبر- فرمانده مرزبانی آذربایجان غربی از کشف کالای قاچاق به ارزش ۱۹ میلیارد و ۳۰۰ میلیون ریال طی چند رشته عملیات در نوار مرزی استان خبرداد.

 

سردار محمد احمدی در تشریح این خبر، اظهار کرد: مرزداران این فرماندهی با اشراف اطلاعاتی و تشدید اقدامات کنترلی  توانستند طی چند عملیات دقیق و منسجم مقادیر قابل توجهی کالای قاچاق را کشف کنند.

وی افزود: مرزبانان مستقر در نوار مرزی با شناسایی محل های جا به جایی کالای قاچاق، توانستند مقدار یک میلیون و ۴۲هزار نخ سیگار، ۷۸ عدد قطعات خودرو، ۱۰۱ کیلو گرم اقلام سیم پیچی، ۷۷ قطعه لوازم برقی خودروهای خارجی، ۲۳۸ ثوب البسه، ۵۰۰ کیلوگرم برنج، ۲۹۵ کیلوگرم قند، ۱۱۲ کیلوگرم رب، ۱۱هزار و۶۰۰ لیتر سوخت از نوع بنزین و گازوئیل، ۲۷ هزار و۲۳۳ عدد قرص دارویی، یک هزار و ۳۴۴ عدد دندان مصنوعی و چند قلم کالای قاچاق دیگر را کشف کنند.

سردار احمدی با اشاره به ارزش ۱۹میلیارد و ۳۰۰میلیون ریالی کشفیات مذکور، خاطرنشان کرد: در این رابطه ۵ نفر دستگیر و ۳ دستگاه خودرو نیز توقیف شد که با تشکیل پرونده تحویل مراجع قضایی شدند.

به گزارش ایسنا به نقل از خبرگزاری پلیس، فرمانده مرزبانی استان ضمن تاکید بر لزوم مقابله و مبارزه بی امان با پدیده شوم قاچاق گفت: مرزبانان غیور استان آذربایجان غربی با وجود نزولات جوی فراوان و شرایط سخت جغرافیایی در راستای انسداد و کنترل نوار مرز و مقابله و مبارزه با جرایم و تخلفات مرزی از هیچ تلاشی فروگذار نخواهند کرد.


برچسب ها:

تاریخ: 1402/12/01 10:56 ق.ظ | دفعات بازدید: 3710 | چاپ


مطالب مشابه dot
آخرین اخبار dot