ARAZKHABAR.IR

نظارت بر قیمت کالاها در آذربایجان غربی افزایش یابد


نظارت بر قیمت کالاها در آذربایجان غربی افزایش یابد معاون امور اقتصادی استاندار آذربایجان غربی بر اهمیت نظارت بر نحوه عرضه و قیمت کالاها در بازار تاکید کرد.

، نادر صادقی در جلسه تنظیم بازار گفت: متاسفانه قیمت برخی از محصولات در بازار بصورت غیر واقعی افزایش یافته که ضروری است ضمن تامین مایحتاج مردم نظارت بر قیمت کالاها نیز افزایش یابد.

در این جلسه بر عرضه مرغ منجمد به قیمت تنظیم بازار در فروشگاه های زنجیره ای و تعاونی مصرف کارمندان و کارگران ، تامین روغن جامد و مایع واحد های تولیدی و صنعتی و همچنین مصرف خانوارها ، عرضه مناسب برنج و شکردر بازار و عرضه مستقیم برخی از محصولات کشاورزی از جمله گوجه فرنگی ، سیب زمینی و پیاز در بازار با قیمت مناسب جهت تعادل قیمت این محصولات در بازار توسط مجمع امور صنفی تصمیم گیری شد.

این روزها در آذربایجان غربی بازار ثبات قیمت ندارد، جنس ها گران و افزایش قیمت ها لحظه ای شده است است و در این میان مردم می پرسند چرا نظارت بر بازار رها شده است؟ این همه تفاوت قیمت از کجا نشات می گیرد؟

قاعدتاً دستگاه‌های نظارتی مانند سازمان تعزیرات حکومتی، سازمان حمایت از تولیدکنندگان و مصرف کنندگان و بازرسان اتاق اصناف و وزارت صنعت، معدن و تجارت باید بر قیمت کالاها نظارت کافی داشته باشند تا مردم هر روز نظاره گر یک قیمت متفاوت از روز گذشته نباشند و یک ثبات قیمت را در بازار استان برقرار نمایند.


برچسب ها:

تاریخ: 1399/08/06 01:00 ب.ظ | دفعات بازدید: 3742 | چاپ


مطالب مشابه dot
آخرین اخبار dot