ARAZKHABAR.IR

نقاط قوت و ضعف مرز تمرچین برای خدمت رسانی به زائران احصاء شود


نقاط قوت و ضعف مرز تمرچین برای خدمت رسانی به زائران احصاء شود آراز خبر- نماینده ولی فقیه در آذربایجان غربی با اشاره به اینکه امسال نیز آذربایجان غربی میزبان شایسته زوار امام حسین(ع) بود، یادآور شد: مسئولان تلاش کنند نواقص و نقاط قوت مرز تمرچین و زیرساخت ها را احصاء کنند تا سال آینده مشکلات برطرف شوند.

حجت الاسلام والمسلمین سیدمهدی قریشی  ظهر جمعه ۱۷ شهریور در خطبه های نماز جمعه ارومیه که در مصلی امام خمینی برگزار شد، افزود: مُشرف شدن بیش از ۲۲میلیون نفر به زیارت اباعبدالله الحسین(ع) نشان داد این اجتماع بزرگ یک مانور بزرگ سیاسی، اجتماعی و دینی است.

وی با اشاره به سانسور این اجتماع بزرگ توسط رسانه های غرب تصریح کرد: غرب نشان داده هرچه که به نفعش باشد گزارش می دهد و هرچه که به ضررش باشد، سانسور می کند.

نماینده ولی فقیه در آذربایجان غربی با اشاره به سالروز ۱۷ شهریور ۱۳۵۷ خاطر نشان کرد: جنایت ۱۷ شهریور سال۵۷ توسط رژیم طاغوت نشان از خوی وحشی گری رژیم شاه است.

وی با اشاره به ممنوعیت حضور دختران مسلمان با لباس بلند و عبا در مدارس فرانسه اظهار کرد: غرب به ظاهر ادعای آزادی بیان دارد اما از هر چیزی که نشانه اسلام و دین است، وحشت دارد.

وی ادامه داد: این ممنوعیت نشان داد که فرانسه که ادعای تمدن و آزادی دارد از لباس دختر مسلمان می‌ترسد و از اسلام وحشت دارد.

امام جمعه ارومیه با تاکید به اینکه ۲۷صفر روز وقف نامگذاری شده، خاطر نشان کرد: بهتر است هر مسلمانی از بخشی از اموال خود را برای آخرت وقف کند.


برچسب ها:

تاریخ: 1402/06/17 01:22 ب.ظ | دفعات بازدید: 2998 | چاپ


مطالب مشابه dot
آخرین اخبار dot