ARAZKHABAR.IR

هتک حرمت قرآن نشانه جهالت و عقب ماندگی غرب است


هتک حرمت قرآن نشانه جهالت و عقب ماندگی غرب است آراز خبر- نماینده ولی فقیه در آذربایجان غربی گفت: هتک حرمت قرآن خلاف آزادی بیان است، غرب می خواهد با این کار مقابل قرآن بایستد، اما دنیا باید بداند که هتک حرمت قرآن نشانه جهالت و عقب ماندگی غرب است.

آراز خبر- نماینده ولی فقیه در آذربایجان غربی گفت: هتک حرمت قرآن خلاف آزادی بیان است، غرب می خواهد با این کار مقابل قرآن بایستد، اما دنیا باید بداند که هتک حرمت قرآن نشانه جهالت و عقب ماندگی غرب است.

حجت الاسلام والمسلمین سید مهدی قریشی امروز نهم تیرماه در خطبه های نماز جمعه ارومیه که در مصلای امام خمینی برگزار شد،با اشاره به اینکه غرب سوزاندن کتاب و قرآن را آزادی بیان می داند و از این وحشی گری و جهالت نیز حمایت می کند، تصریح کرد: قرآن خود آزادی، بیان و فکر و مفهوم است؛ اگر غرب به آزادی بیان اعتقاد دارد باید بگذارد قرآن در اروپا نشر پیدا کند.

وی بااشاره به هفته افشای حقوق بشر آمریکایی خاطرنشان کرد: آمریکا و غرب که خود را داعیه دار حقوق بشر می دانند با ادعای حقوق بشر از هیچ جنایتی علیه بشریت کوتاهی نمی کند.

نماینده ولی فقیه در آذربایجان غربی با اشاره به قرار گرفتن دهه ولایت و  ایام عید غدیر اظهار کرد: بر همه مردم و دستگاه ها و متولیان امر وظیفه است عید بزرگ امامت،" عید غدیر" را بزرگ بدارند و چهره شهر نمایان‌گر عید غدیر باشد چرا که نباید عید غدیر فراموش شود.

قریشی با اشاره به تودیع و معارفه برخی فرماندهان سپاه در استان یاد آور شد: نقش قرارگاه حمزه و سپاه شهدای آذربایجان غربی در امنیت منطقه و شمال غرب غیرقابل انکار است افرادی که جدیدا به فرماندهی قرارگاه حمزه و سپاه شهدای استان منصوب شده اند تلاش کنند مسیر گذشته را بهتر ادامه دهند.

امام جمعه ارومیه با تبریک انتخاب رئیس دادگستری استان به عنوان مدیر برتر ملی ادامه داد: عده ای تلاش دارند چهره قوه قضائیه را خدشه دار کنند بنابراین آنطوری که رهبر انقلاب تاکید کردند باید دست اندکاران قوه قضائیه با بهتر شدن خروجی عمل خود نقشه دشمنان را خنثی کنند.


برچسب ها:

تاریخ: 1402/04/09 01:33 ب.ظ | دفعات بازدید: 2845 | چاپ


مطالب مشابه dot
آخرین اخبار dot