ARAZKHABAR.IR

هر دقیقه به طور میانگین ۴ هزار رای در آذربایجان غربی به صندوق ها ریخته می شود


هر دقیقه به طور میانگین ۴ هزار رای در آذربایجان غربی به صندوق ها ریخته می شود استاندار آذربایجان غربی گفت: در هر دقیقه به طور میانگین ۴ هزار رای به صندوق ها ریخته می شود که اگر این روند ادامه یابد متوسط کشوری را رد خواهیم کرد.

به گزارش آرازخبر، محمدمهدی شهریاری در نشست خبری با اصحاب رسانه که در سالن جلسات استانداری برگزار شد با تاکید براینکه حضور و مشارکت مردم در استان بسیار پرشور بوده ، اظهارداشت: در هر دقیقه به طور میانگین ۴ هزار رای به صندوق ها ریخته می شود که اگر این روند ادامه یابد متوسط کشوری را رد خواهیم کرد.

وی خاطرنشان کرد: ۲ هزار و ۱۱۷ صندوق اخذ رای در استان در نظر گرفته شده که از این تعداد صندوق و شعبه اخذ رای هفت صندوق برای اقلیت‌های استان است.
وی با بیان اینکه در روزهای گذشته راه دسترسی به ۵۰۰ روستای استان به دلیل بارش برف مسدود شد، تصریح کرد: باتلاش صورت گرفته و استفاده از تمامی امکانات تمامی روستاهای استان باز هستند و تنها در ۴ روستا استان محدودیت تردد وجود دارد که امدادگران پیاده صندوق ها را به انجا انتقال داده اند.
این مقام مسئول یاد آور شد: در انتخابات یازدهمین دوره مجلس شورای اسلامی ۷۵۰۰ نفر مامور امنیتی و انتظامی مسئولیت تامین امنیت انتخابات استان را برعهده داشته و ۴۲هزار نفر نیز مجری انتخابات در استان هستند.
استاندار آذربایجان غربی درخصوص اهمیت حضور مردم در انتخابات متذکر شد: مردم شرایط کشور را درک می کنند و باحضور پرشور خود در انتخابات نقشه دشمنان و ضد انقلاب را نقش بر آب خواهند کرد.

خبر از مهناز رنجه بازو


برچسب ها: انتخابات

تاریخ: 1398/12/02 01:25 ب.ظ | دفعات بازدید: 2905 | چاپ


مطالب مشابه dot
آخرین اخبار dot