ARAZKHABAR.IR

هشدار فرمانده قرارگاه حمزه سیدالشهدا(ع),به اقلیمک شمال عراق


هشدار فرمانده قرارگاه حمزه سیدالشهدا(ع),به اقلیمک شمال عراق فرمانده قرارگاه حمزه سیدالشهدا(ع): اقلیمک شمال عراق باید بداند گروهک‌ها را نباید در دامن خودش پرورش دهد.

گروه خبر: به گزارش آراز خبر,فرمانده قرارگاه حمزه سیدالشهدا (ع) تاکید کرد: ما خودمان این حق را برای خودمان قائل هستیم، وقتی آن‌ها کاری را انجام دهند مقابله خواهیم کرد.

سردار سرتیپ پاسدار محمدتقی اوصانلو گفت: ما هم به صورت حضوری و هم به صورت مکتوب بار‌ها اعلام کردیم، در رسانه‌ها بار‌ها اعلام کردیم که جلوی این کار بایستی گرفته شود

و این گروهک ها باید از منطقه اخراج شوند.

وی  با بیان اینکه دشمنان از ابتدای انقلاب به دنبال ناامن کردن منطقه هستند تا مردم را نسبت به نظام بدبین کنند، افزود: اقلیم کردستان عراق باید بداند گروهک‌ها را نباید در دامن خودش پرورش دهد، متاسفانه ما بار‌ها به مسوولان این اقلیم اعلام کردیم که این گروهک‌ها را پرورش ندهید، این گروه‌ها باید اخراج شوند.

وی با اشاره به دستگیری تعدادی از ضدانقلاب که در ترور یکی از هموطنان نقش داشتند، افزود: به طور حتم با این گروهک‌ها برخورد می‌کنیم.

فرمانده قرارگاه حمزه سیدالشهدا (ع) گفت: توصیه می‌کنیم مردم از اطراف مقر‌های ضدانقلاب دوری کرده و سعی کنند قبل از اینکه دست قدرتمند جمهوری اسلامی از آستینشان بیرون بیاید، این گروهک‌ها را از منطقه دور کنند.

وی بیان کرد: من باز هم از جوانان عزیز و خانواده‌های آنان خواهش می‌کنم که مراقب باشند و به دامن ضدنقلاب نروند، تمام صحبت‌های این گروهک‌ها دروغ محض است و فریب آنان را نخورند.


برچسب ها:

تاریخ: 1400/06/17 08:19 ق.ظ | دفعات بازدید: 3065 | چاپ


مطالب مشابه dot
آخرین اخبار dot