ARAZKHABAR.IR

هفت زیرگذر در شهرارومیه احداث می شود


هفت زیرگذر در  شهرارومیه احداث می شود رییس کمیسیون عمرانی شورای شهر ارومیه گفت:احداث هفت پروژه زیرگذر و روگذر معابر شهری در دستور کار شهرداری قرار دارد که اکنون مطالعات آن آغاز شده است.

گروه خبر:به گزارش آراز خبر،علی مصطفی‌زاده اظهار کرد: برای توسعه شهری و خارج کردن شهر ارومیه از ترافیک سنگین فعلی، مطالعات زیادی از سوی شورای شهر و شهرداری صورت گرفته تا ساخت هفت پروژه زیرگذر و روگذر در دستور کار قرار گیرد.

وی با تشریح وضعیت پل‌های در دست مطالعه در این شهر افزود: زیرگذر امام علی، زیرگذر میثم، زیرگذر المهدی، زیرگذر چهار راه شورا (عدالت)، زیرگذر چهار راه ورزش، زیرگذر ذاکر (چهار راه آپادانا) و زیرگذر مدرس از جمله پروژه‌هایی است که مطالعات برای ساخت آنها آغاز شده است.

مصطفی‌زاده با اشاره به دیدارهای مردمی و چهره به چهره اعضای شورای شهر با مردم محلات اضافه کرد: درخواست همیشگی مردم از نمایندگان خود در شورای شهری، کاستن ترافیک شهری در محلات است که متاسفانه با افزایش جمعیت شهری و خودروها، از مدیریت ترافیک معابر ارومیه گلایه دارند.

رییس کمیسیون عمرانی شورای شهر ارومیه ادامه داد: شورای شهر ارومیه با شنیدن مسایل و مشکلات مردم، ضمن برگزاری جلسات مختلف در کمیسیون عمران در صدد است تا با شناسایی محلات پر ترافیک، طرح ساخت پروژه‌هایی با هدف روان سازی را به شهرداری ارائه داده تا از این طریق اقدام لازم صورت گیرد.

مصطفی‌زاده یادآور شد: این هفت پروژه زیرگذر که برخی از انها در حال حاضر دارای پل روگذر هستند از جمله کارهایی است که مطالعات مهندسی آنها آغاز شده و در صورت نهایی شدن مطالعات، تا سال آینده به مرحله عملیاتی می‌رسد.

 

برچسب ها:

تاریخ: 1401/09/07 08:55 ق.ظ | دفعات بازدید: 3116 | چاپ


مطالب مشابه dot
آخرین اخبار dot