ARAZKHABAR.IR

واکنش بهروز عطایی به برد بی‌دردسر والیبال ایران مقابل پاکستان


واکنش بهروز عطایی به برد بی‌دردسر والیبال ایران مقابل پاکستان آراز خبر- سرمربی تیم ملی والیبال ایران گفت: از عملکرد بازیکنانم رضایت کامل دارم و تماشاگران ارومیه‌ای در این دیدار سنگ تمام گذاشتند.

آراز خبر- سرمربی تیم ملی والیبال ایران گفت: از عملکرد بازیکنانم رضایت کامل دارم و تماشاگران ارومیه‌ای در این دیدار سنگ تمام گذاشتند.

 تیم ملی والیبال ایران در مرحله حذفی رقابت‌های قهرمانی آسیا، پاکستان را سه بر صفر شکست داد و به نیمه‌نهایی صعود کرد.  

بهروز عطایی، سرمربی تیم ملی در مورد این پیروزی و صعود به نیمه‌نهایی گفت: بازی خوبی بود و با توجه به اینکه قبل از شروع مسابقات با پاکستان بازی تدارکاتی انجام داده بودیم، نسبت به عراق شناخت بهتری از این تیم داشتیم. البته تیم ملی والیبال پاکستان هم تیم بسیار خوبی است و در دوره قبل رقابت‌ها هم جزو هشت تیم برتر آسیا شد. از شانس بد این تیم به تیم ملی ایران خورد.

او ادامه داد: بازیکنانم حساسیت بازی را درک کردند و می‌دانستند که بازی حذفی است. از عملکردشان راضی هستم و تماشاگران هم سنگ تمام گذاشتند.

عطایی در مورد رویارویی با یکی از تیم‌های کره‌جنوبی یا چین در مرحله نیمه‌نهایی گفت:  کره‌جنوبی و چین برای ایران فرقی ندارند. یک هدف داریم و آن را دنبال می‌کنیم. امیدوارم تماشاگران در بازی های بعدی نیز همین‌طور حمایت کنند.


برچسب ها:

تاریخ: 1402/06/01 09:39 ب.ظ | دفعات بازدید: 2567 | چاپ


مطالب مشابه dot
آخرین اخبار dot