ARAZKHABAR.IR

وزیر راه و شهرسازی وارد خوی شد


وزیر راه و شهرسازی وارد خوی شد آراز خبر- - وزیر راه و شهرسازی دقایقی پیش به منظور افتتاح پایانه مرز رازی و چندین طرح راه ومسکن آذربایجان غربی وارد خوی شد.

آراز خبر- - وزیر راه و شهرسازی دقایقی پیش به منظور افتتاح پایانه مرز رازی و چندین طرح راه ومسکن آذربایجان غربی وارد خوی شد.

 مهرداد بذرباش صبح پنجشنبه به منظور بهره برداری پایانه مرز رازی خوی، آغاز عملیات اجرایی آسفالت محلات هدف ۱۲ شهرستان، بهره برداری از سامانه روشنایی فرودگاه خوی با استقبال استاندار آذربایجان غربی و جمعی از مسئولان استان وارد خوی شد.

در این سفر همچنین بهره‌برداری از سالن مسافری و تجاری مرز رازی، حضور در یادمان شهید باکری و ادای احترام به مقام شامخ شهدا، بهره‌برداری از ۱۳۰ کیلومتر راه روستایی و ۴۰۰ کیلومتر روکش آسفالت راه‌های اصلی و فرعی بخش دیگری از اهداف این سفر است.

همچنین افتتاح یک‌هزار و ۲۰۲ واحد مسکونی طرح نهضت ملی مسکن و مسکن مهر در سراسر استان و شرکت در جلسه شورای تأمین مسکن و بررسی مشکلات و رفع آنها برای اجرای بهتر پروژه‌های مسکن و همچنین حمل و نقلی از جمله اهداف و برنامه‌های سفر وزیر راه و شهرسازی به استان آذربایجان غربی است.


برچسب ها:

تاریخ: 1402/04/01 08:21 ق.ظ | دفعات بازدید: 2850 | چاپ


مطالب مشابه dot
آخرین اخبار dot