ARAZKHABAR.IR

پیام استاندار آذربایجان‌غربی به مناسبت ۱۶ آذر روز دانشجو


پیام استاندار آذربایجان‌غربی به مناسبت ۱۶ آذر روز دانشجو استاندار آذربایجان غربی گفت: درفش با صلابت ظلم‌ستیزی که به خون شهیدان مظلوم دانشجو مزین است، همچنان بر قلّه‌ رفیع مقاومت و پایداری در اهتزاز خواهد بود.

گروه خبر:به گزارش آراز خبر،در این پیام آمده است:

بسم الله الرحمن الرحیم

شانزده آذر که نماد ملّی مبارزه دانشجویان مسلمان با استکبار جهانی و رژیم منحوس ستم‌شاهی است، تا قیام قیامت در سولوحه‌ تاریخ مبارزات حق‌طلبانه‌ جنبش دانشجویان متدین و آزادی‌خواه خواهد درخشید و درفش با صلابت ظلم‌ستیزی که به خون شهیدان مظلوم دانشجو مزین است، همچنان بر قلّه‌ رفیع مقاومت و پایداری در اهتزاز خواهد بود.

به برکت خون شهیدان مهدی شریعت رضوی، احمد قندچی و مصطفی بزرگ نیا و دیگر شهدای دانشجو در سنگرهای دفاع مقدس، هسته ای، حرم و امنیت این روز نشانه اراده دانشگاه و دانشجویان در سربلندی کشورمان، ایران عزیزاسلامی است.

امروز تلاش و پیشگامی دانشگاهیان و دانشجویان در عرصه های پیشرفت و تحول، بیانگر تعهد این عزیزان نسبت به ارزش های ملی و دینی است و موجب گردیده تا آوازه این اقتدار علمی و فرهنگی جهان را در برگیرد و دشمن را مستأصل و دوستداران نظام را امیدوارتر سازد.

اینجانب با گرامی‌داشت نام و یاد دانشجویان شهید، بویژه شهدای دانشجوی آذربایجان غربی، فرا رسیدن روز دانشجو را که ریشه در ایمان، استعمارستیزی، خردورزی و شجاعت این قشر فرهیخته‌ میهمن عزیزمان دارد، خدمت یکایک دانشجویان آگاه، بیدار و آینده ساز، تبریک و تهنیت می‌گویم و از درگاه خداوند سبحان، موفقیت روزافزون این پیشگامان عرصه‌ علم، دانش و آگاهی را آرزومندم.


برچسب ها:

تاریخ: 1401/09/16 08:11 ق.ظ | دفعات بازدید: 3045 | چاپ


مطالب مشابه dot
آخرین اخبار dot