مدیر کل راهداری و حمل و نقل جاده ای آذربایجان غربی گفت : در حال حاضر عملیات طرح بهسازی و اصلاح سه راهی دارلک از ۹۰ درصد پیشرفت فیزیکی برخوردار است .

به گزارش آرازخبر، ارسلان شکری در دیدار با نماینده  مردم مهاباد در مجلس شورای اسلامی  اظهار داشت: به منظور کنترل و هدایت ترافیک و بالا بردن ایمنی خودرو های عبوری ، بهسازی و اصلاح سه راهی دارلک با ۹۰ درصد پیشرفت فیزیکی و اعتباری بالغ بر حدود  ۲۰ میلیارد ریال در حال اجرا است ‌که پیش بینی می شود تا پایان سال به بهره برداری برسد.

مدیر کل راهداری و حمل و نقل جاده ای آذربایجان غربی ادامه داد: با هدف ایمن سازی بیشتر محورهای مواصلاتی شهرستان مهاباد تا پایان امسال حدود ۳۰ کیلومتر گاردریل در جاده های مهاباد نصب خواهد شد .

وی با اعلام آمادگی کامل راهداران و ماشین آلات راهداری اداره راهداری و حمل و نقل جاده ای شهرستان مهاباد برای اجرای موفق طرح راهداری زمستانی خاطرنشان کرد: عملیات برفروبی و نمک پاشی بلافاصله بعد از هر بارش برف انجام و بازگشایی محورهای مواصلاتی صورت میگیرد.

وی اضافه کرد: توسعه و تجهیز ماشین آلات راهداری استان بویژه ماشین آلات مهاباد با توجه به برف گیر بودن محورهای مواصلاتی این منطقه همواره جزو اولویت های اداره کل راهداری و حمل و نقل جاده ای استان است.

نماینده مردم مهاباد در مجلس شورای اسلامی، جلال محمود زاده نیز در این دیدار از مدیر کل و تمام عوامل راهداری و حمل و نقل جاده ای استان تقدیر و تشکر کرد و به بیان نقطه نظرات و پیشنهادات در خصوص عملیاتهای راهداری در شهرستان مهاباد پرداخت.

گفتنی است مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده ای آذربایجان غربی قبل از دیدار با نماینده مردم مهاباد در مجلس شورای اسلامی با حضور در اداره راهداری و حمل و نقل جاده ای این شهرستان با رئیس و کارکنان این اداره دیدار و گفتگو کردند و در جریان گزارش اقدامات انجام شده و عملکرد این اداره برای راهداری زمستانی و سایر پروژه های راهداری قرار گرفتند و دستورات و توصیه های لازم را صادر نمودند.​

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *