ARAZKHABAR.IR

پیشرفت ۸۵ درصدی اجرای طرح تعریض راه مرگنلر تا پلدشت


پیشرفت ۸۵ درصدی اجرای طرح تعریض راه مرگنلر تا پلدشت مدیر خدمات فنی و مهندسی سازمان منطقه آزاد ماکو گفت: عملیات اجرایی طرح تعریض راه مرگنلر تا پلدشت (کیلومتر صفر تا ۲۱) از ۸۵ درصد پیشرفت فیزیکی برخوردار است

 به گزارش آراز خبر مدیر خدمات فنی و مهندسی سازمان منطقه آزاد ماکو گفت: عملیات اجرایی طرح تعریض راه مرگنلر تا پلدشت (کیلومتر صفر تا ۲۱) از ۸۵ درصد پیشرفت فیزیکی برخوردار است

مسعود سمیعی  افزود: این پروژه شامل تعریض محور موجود بدون انجام آسفالت و دارای ۱۱ دهنه پل بوده و ۶/۵ متر عرض تمام شده پروژه است.

وی طول کل پروژه را ۲۱ کیلومتر عنوان کرد و گفت: مبلغ برآورد نهایی اجرا ۹۳ میلیارد و ۶۶۲ میلیون ریال بوده و درصورت آسفالت ریزی توسط اداره کل راهداری به بهره برداری می رسد.

سمیعی از تکمیل راههای متصل به پل قراجالو و احداث پل قراجالو خبر داد و اظهار کرد: این پروژه نیز به مبلغ برآورد نهایی اجرای حدود ۴۵ میلیارد ریال شامل پل ۵ دهانه به طول ۴۰ متر و تعریض جاده های منتهی به پل از هر طرف در حال اجرا است.

به گزارش آراز خبر به نقل از ایسنا :مدیرخدمات فنی و مهندسی سازمان منطقه آزاد ماکو از پیشرفت ۷۵ درصدی پروژه احداث ابنیه فنی، زیرسازی و روسازی (بدون آسفالت) در راه های روستایی حدفاصل روستاهای قره تپه تا قوریشکاک خبرداد و بیان کرد:‌ این پروژه به طول ۴۴.۳۲۰ کیلومتر و عرض بستر ۷.۵۲ متر با عرض تمام شده مسیر ۶.۸ متر از دیگر پروژه های زیربنایی سازمان منطقه آزاد ماکو است.

وی مبلغ برآورد نهایی اجرای این پروژه را بیش از ۴۹ میلیارد ریال عنوان کرد و افزود: سال گذشته نیز پروژه بهسازی و آسفالت محور روستای قره تپه – رند در شهرستان ماکو به بهره برداری رسید و برای اجرای مسیر ۵ کیلومتری ۸ میلیارد و ۵۰۰ میلیون ریال هزینه شده بود.


برچسب ها:

تاریخ: 1399/02/24 12:44 ب.ظ | دفعات بازدید: 5424 | چاپ


مطالب مشابه dot
آخرین اخبار dot