ARAZKHABAR.IR

پیوست رسانه‌ای برای اطلاع رسانی خدمات دولت توسعه یابد


پیوست رسانه‌ای برای اطلاع رسانی خدمات دولت توسعه یابد آراز خبر- نماینده ولی فقیه در آذربایجان‌غربی گفت: با وجود همه تلاش های دولت، متاسفانه پیوست فرهنگی و رسانه برای اطلاع رسانی خدمات دولت به مردم ضعیف است؛ باید پیوست رسانه ای را برای آگاه سازی مردم توسعه داد.

حجت الاسلام والمسلمین سید مهدی قریشی  روز جمعه در خطبه‌های نماز جمعه ارومیه که در مصلی امام خمینی برگزار شد، افزود: رهبر انقلاب در دیدار با هیئت دولت از تلاش های دولت مردمی به دلیل حضور در بین مردم تشکر کرد لذا باید هیئت دولت و رئیس جمهور مسئله مردمی بودن و ساده زیستی را گسترش دهند.

امام جمعه ارومیه ادامه داد: با وجود اینکه رهبر انقلاب از دولت تشکر کردند اما مشکلاتی نیز وجود دارد که با همدلی و تلاش بیشتر باید این مشکلات برطرف شود.

حجت الاسلام والمسلمین قریشی ادامه داد: جلب رضایت خداوند و خدمت به مردم باید رمز فعالیت تمام دولت ها باشد و این دو نکته محوری‌ترین مسئله است.

نماینده ولی فقیه در آذربایجان غربی خاطرنشان کرد: افزایش صادرات، رشد سرمایه گذاری، کاهش نقدینگی، کاهش بیکاری، راه اندازی کارخانه های تعطیل و نیمه تعطیل، افزایش ۱۰درصدی تولید بنزین و افزایش ۴۵درصدی ارائه تسهیلات بانکی برای حمایت از تولید از اقدامات قابل تقدیر دولت سیزدهم است.

وی با اشاره به اجتماع عظیم مردمی در پیاده رویی اربعین تصریح کرد: مسئله اربعین یک مسئله مهم است و حضور قشرهای مختلف مردم در این راهپیمایی عظیم نشان دهنده این است که راه و حرکت اباعبدالله یک مسئله جهانی است.


برچسب ها:

تاریخ: 1402/06/10 01:25 ب.ظ | دفعات بازدید: 3150 | چاپ


مطالب مشابه dot
آخرین اخبار dot