ARAZKHABAR.IR

کشف اقلام دارویی به ارزش ۱۰۰ میلیارد ریال در مرزهاي آذربایجان غربی


کشف اقلام دارویی به ارزش ۱۰۰ میلیارد ریال در مرزهاي آذربایجان غربی فرمانده مرزبانی آذربایجان غربی از کشف اقلام دارویی و پزشکی به ارزش ۱۰۰ میلیارد ريال توسط مرزداران هنگ مرزی خوی خبر داد.

به گزارش آرازخبر، سردار یحیی حسین خانی اظهارداشت : در راستاي مبارزه بي امان با پديده شوم قاچاق کالا و تشديد کنترل نوار مرزي، مرزداران گروهان " گیرناویک " هنگ مرزی خوی با استفاده از تجهیزات الکترونیکی و اپتیکی در حین پایش حوزه استحفاظی و اجرای گشت و کمین هدفمند متوجه تعدادی بسته مشکوک بصورت دپو در نوار مرزی شده و پس از بررسی شرایط و محل، توقیف نمودند.

وی افزود: مرزداران در بررسی بیشتر بسته های مذکور که به قصد ورود به خاک کشورمان دپو شده بودند توانستند 288 هزار و 318 عدد قرص دارویی ، 34 هزار 791عدد لوازم پزشکی در انواع مختلف و 149 مورد انواع لبسه قاچاق را بصورت بلاصاحب کشف کنند .

سردار حسین خانی تصریح کرد : کارشناسان ارزش ریالی کالا های مکشوفه را یکصد میلیارد ریال برآورد کرده اند ، که اقلام مكشوفه همگي به يگان دلالت و پس از تشكيل پرونده جهت سير مراحل قانوني تحويل مراجع قضايي شدند .

فرمانده مرزبانی آذربایجان غربی در پايان با اشاره به ارزش بالای این کشفیات خاطر نشان ساخت : شناسایی و دستگیری متهم یا متهمین این پرونده با فعال سازی هسته های اطلاعاتی فرماندهی مرزبانی استان در د ستور کار مرزداران قرار گرفته است.

 

خبر از مينا رحيمي


برچسب ها: مرزبانی کشف

تاریخ: 1399/01/08 10:43 ق.ظ | دفعات بازدید: 3977 | چاپ


مطالب مشابه dot
آخرین اخبار dot