ARAZKHABAR.IR

کشف کالای قاچاق در مرزهای آذربایجان غربی


کشف کالای قاچاق در مرزهای آذربایجان غربی آراز خبر- فرمانده مرزبانی آذربایجان غربی از کشف کالای قاچاق به ارزش ۱۱ میلیارد ریال در نوار مرزی استان خبر داد.

سردار محمد احمدی در تشریح این خبر، اظهار کرد: در راستای جلوگیری از ورود و خروج کالای قاچاق، مرزبانان پر تلاش استان توانستند در ۲۴ ساعت گذشته با اشراف اطلاعاتی، ۲ دستگاه خودروی تریلی حامل کالای قاچاق را توقیف کردند.

وی در ادامه افزود: مرزبانان در بازرسی از بار این ۲ دستگاه تریلی؛ ۵۲ عدد واکسن، ۹ عدد آمپول، ۱۶۸ عدد قرص، ۱۶۸ کیلوگرم روغن نباتی، ۲۳ لیتر سموم کشاورزی، ۱۸ کیلوگرم بذر آفتابگردان و ۴ هزار لیتر فرآورده های سوختی شامل بنزین و گازوئیل و غیره را کشف کردند.

فرمانده مرزبانی استان با اشاره به ارزش ۱۱ میلیارد ریالی محموله مکشوفه، خاطرنشان کرد: در این عملیات ها ۴ نفر متهم دستگیر و ۲ دستگاه خودرو تریلر نیز توقیف شد که با تشکیل پرونده تحویل مراجع قضایی شدند.

به گزارش ایسنا به نقل از پایگاه اطلاع رسانی فرماندهی مرزبانی فراجا،وی گفت: مرزبانی برای جلوگیری از ورود و خروج قاچاق کالا عزم جدی دارد و به منظور برخورد قاطع با هرگونه تردد غیر مجاز و تجاوز مرزی اقدامات گسترده‌ای در سطح نوار مرزی انجام می دهد و مأموران با بهره‌گیری از تجهیزات فنی، بر نوار مرز به طور کامل اشرافیت دارند.


برچسب ها:

تاریخ: 1403/02/01 11:00 ق.ظ | دفعات بازدید: 2855 | چاپ


مطالب مشابه dot
آخرین اخبار dot