ARAZKHABAR.IR

گرامیداشت و زنده نگه داشتن دوران دفاع مقدس ضروری است


گرامیداشت و زنده نگه داشتن دوران دفاع مقدس ضروری است آراز خبر- معاون اجرایی ناحیه مقاومت بسیج سپاه ارومیه با بیان اینکه ضروری است دفاع مقدس گرامی و زنده نگه داشته شود، افزود: هدف از گرامیداشت دفاع مقدس، نهادینه کردن و نشر فرهنگ و ارزشهای دفاع مقدس است.

سرهنگ اسلام نام آور قره باغ در نشست خبری تشریح برنامه های هفته دفاع مقدس در ارومیه افزود: طی هفته دفاع مقدس ۱۰۵۰ برنامه در قالب ۴۰ عنوان در سطح مساجد، محلات، نیروهای مسلح و دستگاههای اجرایی در ارومیه برگزار می شود.

وی مهمترین برنامه های این هفته را اجرای رژه نیروهای مسلح در ۳۱ شهریور، دیدار فرماندهان با ائمه جماعات، غبارروبی گلزار شهدا، برگزاری رزمایش رهروان شهدا و دیدار با هزار خانواده شهدا و رزمندگان، مرمت و رنگ آمیزی ۴۳ مدرسه توسط گروههای جهادی در مناطق محروم،افتتاح پروژه های عمرانی و برپایی نمایشگاه دستاوردهای دفاع مقدس اعلام کرد.

معاون اجرایی سپاه ارومیه افزود: هفته دفاع مقدس مختص نیروهای مسلح نیست بلکه برای تمامی آحاد جامعه که از کیان کشور و مرزهای ایدئولوژی دفاع می کنند مقدس است.

وی زمان فعلی را نیز زمان دفاع دانست و گفت: دشمن در مرزها دنبال فرصت است و منتظر غفلت ماست پس موضوع دفاع همچنان باقی است و مختص دوران جنگ تحمیلی نیست.

سرهنگ نام آور بر اهمیت و تاثیر گذاری امنیت در جامعه اشاره کرد و افزود: اگر امنیت در جامعه نباشد ساختار، امکانات و توانایی های موجود بی فایده است، لذا وجود امنیت بسیار مهم است.

وی با اشاره به فعالیت دشمنان در فضای مجازی و تشویق به ایجاد آشوب با تاکید بر اینکه دشمنان هرگز به اهداف شوم خود نخواهند رسید،گفت: دشمنان بدانند باید تا آخرین نفر از فدائیان انقلاب از جمله نیروهای نظامی، انتظامی،بسیجی و سپاهی به شهادت برسد تا آنها بتوانند به اهداف شوم خود برسند.


برچسب ها:

تاریخ: 1402/06/29 12:21 ب.ظ | دفعات بازدید: 2347 | چاپ


مطالب مشابه dot
آخرین اخبار dot