ARAZKHABAR.IR

گزارش ۴ مورد مثبت جدید کرونا ویروس در آذربایجان غربی


گزارش ۴ مورد مثبت جدید کرونا ویروس در آذربایجان غربی رئیس دانشگاه علوم پزشکی آذربایجان غربی گفت: ۴ مورد مثبت کرونا ویروس در استان آذربایجان غربی گزارش شد که با احتساب یک مورد قبلی مجموعا به ۵ مورد رسید.

به گزارش آرازخبر،  آقازاده اظهارداشت: تاکنون از ۱۲۴ مورد نمونه برداری شده برای آزمایش کرونا ۵ مورد آن مثبت گزارش شده است .

وی افزود: از این ۵ نفر ، ۴نفر در بیمارستان طالقانی ارومیه بستری بودند که ۳ نفر آنها با حال عمومی خوب مرخص شده اند و یک نفر نیز خانم ۷۰ ساله ای است که اکنون در آن بیمارستان بستری است و حال عمومی وی نیز خوب است.

رئیس دانشگاه علوم پزشکی بل بیان اینکه  یک نفر نیز در شهرستان خوی بستری بود که مرخص شد، اضافه کرد : از این ۵ نفر دو نفر سابقه سفر به قم را داشته اند .

 آقازاده تاکید کرد: افرادی که اخیرا سابقه سفر زیارتی به قم یا مسافرت به سایر مناطق آلوده را داشته اند و یا اینکه از آن مناطق به شهرستانهای استان آمده و اسکان یافته اند باید به نزدیکترین مرکز ارائه خدمات بهداشتی محل سکونت خود اعم از مراکز خدمات جامع سلامت شهری ، روستایی ، پایگاههای سلامت و خانه های بهداشت ، مراجعه نموده تا خود ، خانواده و اطرافیان وی تحت مراقبت قرار گیرند.


برچسب ها: علوم پزشکی

تاریخ: 1398/12/12 03:16 ب.ظ | دفعات بازدید: 3878 | چاپ


مطالب مشابه dot
آخرین اخبار dot