ARAZKHABAR.IR

یک نفر از عاملان تخریب اتوبوس‌ها در ارومیه دستگیر شد


یک نفر از عاملان تخریب اتوبوس‌ها در ارومیه دستگیر شد آراز خبر- رئیس پلیس امنیت عمومی فرماندهی انتظامی آذربایجان‌غربی گفت: یک نفر از برهم‌زنندگان نظم و امنیت عمومی که اقدام به تخریب اتوبوس‌ها در ارومیه می‌کرد، با تلاش شبانه روزی ماموران انتظامی در ارومیه دستگیر شد.

سرهنگ محمدعلی حق‌وردیان جمعه شب افزود: به دنبال وصول خبری مبنی بر سنگ پراکنی تعدادی از افراد به اتوبوس های خط واحد و شکستن شیشه آنها، بررسی های اولیه در این زمینه آغاز شد.

وی اضافه کرد: با بررسی های کارشناسی، سرنخ‌هایی پیدا شد و به دنبال آن، یک نفر از عاملان اخلال در نظم و امنیت عمومی دستگیر شد.

رئیس پلیس امنیت عمومی فرماندهی انتظامی آذربایجان‌غربی با اشاره به اینکه این فرد به مرجع قضایی معرفی شده است، اظهار کرد: اقدامات تکمیلی درخصوص پرونده آغاز شده و دستگیری افراد دیگری که اقدام به این کار کرده بودند، در دستور کار قرار دارد.

وی گفت: افرادی که از این متهمان شکایتی داشته باشند، می توانند به پلیس امنیت عمومی مراجعه و اعلام شکایت کنند.

سرهنگ حق وردیان با تاکید بر تلاش شبانه روزی پلیس امنیت عمومی برای تامین نظم و امنیت در آذربایجان غربی گفت: با مخلان نظم و امنیت با قدرت برخورد می کنیم و در این مسیر نیازمند همراهی مردم هستیم لذا شهروندان می توانند موارد مشکوک را با تلفن ۱۱۰ به پلیس اطلاع دهند.


برچسب ها:

تاریخ: 1402/10/22 08:36 ب.ظ | دفعات بازدید: 2515 | چاپ


مطالب مشابه dot
آخرین اخبار dot