ARAZKHABAR.IR

۱۰۰ درصد سهمیه کسر شده آرد آذربایجان غربی بازگردانده شد


۱۰۰ درصد سهمیه کسر شده آرد آذربایجان غربی بازگردانده شد آراز خبر- معاون هماهنگی امور اقتصادی استاندار آذربایجان غربی گفت: ۱۰۰ درصد سهیمه آرد نانوایی‌های استان که به دلایلی کسر شده بود، برگشت داده شد و اکنون مشکلی از بابت تهیه آرد و نان وجود ندارد.

آراز خبر- معاون هماهنگی امور اقتصادی استاندار آذربایجان غربی گفت: ۱۰۰ درصد سهیمه آرد نانوایی‌های استان که به دلایلی کسر شده بود، برگشت داده شد و اکنون مشکلی از بابت تهیه آرد و نان وجود ندارد.

به گزارش آراز خبر، جواد کرمی امروز در جلسه کارگروه آرد و نان آذربایجان غربی افزود: تشدید نظارت‌ بر فعالیت نانوایی‌ها به صورت هماهنگ و مدیریت شده ادامه داشته و مردمی‌سازی نظارت‌ها همواره مورد توجه باشد.

وی با تاکید بر تعامل اتحادیه نانوایان استان با کارگروه یاد شده در راستای نظارت‌ها، اضافه کرد: نظارت و آموزش توسط اتحادیه‌های نانوایان نباید مور غفلت قرار گیرد و جهاد کشاورزی به تنهایی ناظر بر موضوع نیست.

کرمی با بیان اینکه دیدگاه‌ها نسبت به اتحادیه نانوایان نیازمند بازنگری است، گفت: در صورت کم کاری اتحادیه، سایر بخش‌ها وارد کارهای نظارتی و آموزشی می‌شوند و باید این نگرش و عملکرد اصلاح شود.

معاون هماهنگی امور اقتصادی استاندار آذربایجان غربی با تاکید بر احصای مشکلات این بخش توسط اتحادیه نانوایان، اظهار کرد: هر نانوایی عملکرد و فروش صحیحی داشته باشد حتما آرد تشویقی دریافت کرده و نانوایان متخلف مشمول جریمه‌های تعریف شده می‌شوند.

کرمی با بیان اینکه رصدهای روزانه نانوایی‌ها با بیش از ۱۰۰ نفر بازرس تنظیم بازار و جهاد کشاورزی انجام می‌شود، ادامه داد: ارتقای کیفیت نان در کنار عرضه مطلوب در دستور کار بوده و این امر نیازمند بازرسی و نظارت دقیق است؛ چرا که یکی از اساسی ترین موضوعات مورد توجه این کارگروه، افزایش سطح کیفیت نان می باشد.

وی در پایان با بیان اینکه راهبری موضوع نحوه تحویل آرد به نانوایی‌ها با خود اداره غله است، گفت: مسئولیت نحوه تحویل آرد به نانوایی ها با اتحادیه و پیگیری آن با جهاد کشاورزی و راهبری نیز با معاونت اقتصادی استانداری است.

 


برچسب ها:

تاریخ: 1402/03/25 04:19 ب.ظ | دفعات بازدید: 2924 | چاپ


مطالب مشابه dot
آخرین اخبار dot