ARAZKHABAR.IR

۱۲ هزار ناظر بر انتخابات مجلس در آذربایجان غربی نظارت دارند


۱۲ هزار ناظر بر انتخابات مجلس در آذربایجان غربی نظارت دارند آراز خبر-رییس هیات نظارت و بازرسی بر انتخابات آذربایجان غربی گفت: در برگزاری انتخابات مجلس شورای اسلامی و خبرگان رهبری ۱۱ اسفندماه امسال در استان ۱۲ هزار ناظر مشارکت دارند.

 حجت السلام سید ابوالقاسم موسوی پیش از ظهر چهارشنبه در هم اندیشی دانشجویان و اساتید برای انتخاب اصلح در خوی، نقش نخبگان و دانشجویان و دانشگاهیان را در انتخابات بسیار مهم دانست و افزود: این قشر به عنوان بصیران جامعه برای انتخابات الگو ساز هستند.

وی از آمادگی کامل این هیأت برای برگزاری انتخاباتی باشکوه در استان خبر داد و افزود: بیش از ۱۲ هزار نفر از قشرهای مختلف مردم به عنوان ناظران برگزاری انتخابا ت با پشت سر گذاشتن آموزش‌های لازم آماده برگزاری انتخاباتی با شکوه در استان هستند.

رئیس دانشگاه آزاده اسلامی خوی در این هم اندیشی با اشاره به نقش دانشجویان و اساتید در انتخابات این قشر را الگو ساز در انتخابات دانست و در مورد اهداف این هم اندیشی و نشست افزود: انتخابات مظهر اراده یک ملت است و این دانشگاه در راستای توجه به منویات رهبری و در جهت تبین نقش دانشجو و استاد در بصیرت افزایی و توسعه مشارکت در انتخابات این نشست هم اندیشی را با حضور مجموعه‌ها و تشکل‌هایی دانشجویی برگزار کرد.

رضا عبداله زاده افزود: پرسش و پاسخ از عوامل اجرایی و برگزاری و نظارتی انتخابات از جمله اعضا هیأت نظارت و بازرسی استان از دیگر محورهای این هم اندیشی بود.

در آستانه انتخابات مجلس شورای اسلامی و خبرگان رهبری هم اندیشی انتخاب اصلح، مشارکت بالا و نقش دانشجو و استاد با حضور رئیس هیئت نظارت و بازرسی بر انتخابات آذربایجان غربی در دانشگاه آزاد اسلامی خوی برگزار شد.

در این هم اندیشی که با حضور نخبگان دانشجویی و اساتید رشته‌های مختلف در سالن این دانشگاه برگزار شد دانشجویان و اساتید بر ضرورت حضور آگاهانه در پای صندوق‌های رأی در ۱۱ اسفند و حضور حداکثری در انتخابات مجلس شورای اسلامی و خبرگان رهبری انتخابات تاکید کردند.


برچسب ها:

تاریخ: 1402/12/02 01:59 ب.ظ | دفعات بازدید: 2756 | چاپ


مطالب مشابه dot
آخرین اخبار dot