معاون فرهنگی و اجتماعی اداره‌کل اوقاف و امور خیریه آذربایجان غربی گفت: ۱۵ امامزاده و بقعه متبرکه استان میزبان طرح نشاط معنوی در اوقات فراغت سال جاری خواهند بود.

به گزارش آرازخبر، حجت‌الاسلام‌والمسلمین داوود میرزایی از برگزاری طرح نشاط معنوی در امامزادگان و بقاع متبرکه استان خبر داد و اظهار داشت: طرح نشاط معنوی همه‌ساله در راستای غنی‌سازی هرچه‌ بهتر اوقات فراغت نوجوانان و جوانان در امامزادگان و بقاع متبرکه استان برگزار می‌شود.
میرزایی با بیان اینکه طرح نشاط معنوی در ۱۵ امامزاده و بقاع متبرکه استان برگزار خواهد شد، ادامه داد: هدف از اجرای این طرح در فضای معنوی امامزادگان در راستای جذب نوجوانان و به‌ویژه جوانان نسبت به مسائل دینی است.
وی با بیان اینکه طرح نشاط معنوی در سه محور آموزشی، اردویی و ورزشی در امامزادگان و بقاع متبرکه استان برگزار خواهد شد، ابراز داشت: طرح نشاط معنوی با همکاری بسیج، سازمان تبلیغات اسلامی، اداره‌کل آموزش و پرورش و کانون‌های فرهنگی هنری مساجد برگزار می‌شود و مبلغان بومی و اعزامی از قم در این طرح حضور خواهند داشت.
معاون فرهنگی و اجتماعی اداره‌کل اوقاف و امور خیریه آذربایجان غربی در رابطه با زمان برگزاری طرح نشاط معنوی نیز اعلام کرد: این طرح از سیزدهم تیرماه همزمان با آغاز دهه کرامت شروع شده و تا ۲۹ مرداد و همزمان با عید غدیرخم ادامه خواهد یافت.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *