دبیر نخستین جشنواره رسانه‌ای ابوذر در آذربایجان غربی از برگزاری مراسم اختتامیه این جشنواره در ۲۸ بهمن‌ماه خبر داد و گفت: در این جشنواره ۲۸۳ اثر توسط داوران کشوری ارزیابی و در نهایت ۲۹ اثر حائز رتبه‌های برتر شد.

به گزارش آرازخبر، یوسف حق‌دوست در نشست خبری تشریح برنامه های اختتامیه این جشنواره اظهار داشت: جشنواره رسانه‌ای ابوذر امسال برای نخستین بار با همکاری سازمان بسیج رسانه و خانه مطبوعات در استان اجرا می‌شود و در سایه همگرایی تشکل‌های رسانه‌ای از جمله خانه مطبوعات و بسیج رسانه در برگزاری این جشنواره، خوشبختانه شاهد هم‌افزایی و هم‌گرایی بین اصحاب رسانه استان نیز هستیم که مایه مباهات است.
حق‌دوست با بیان اینکه۳۸۲ اثر در ۱۰ بخش به دبیرخانه جشنواره ارسال شده بود که بیشترین آثار مربوط به آسیب‌های اجتماعی بود، افزود: دریافت این‌ حجم آثار در نخستین دوره برگزاری جشنواره نشان‌دهنده توانمندی و ظرفیت رسانه‌ای استان است که امید است در سایه استمرار جشنواره و تقویت روحیه مطالبه‌گری از مسئولان و همچنین رقابت بین همکاران این توانمندی‌ها ارتقا یابد.
دبیر نخستین جشنواره رسانه‌ای ابوذر در آذربایجان غربی یادآور شد:۹۹ اثر فاقد شرایط داوری بوده است بنابراین این تعداد آثار به مرحله داوری راه نیافت و ۲۸۳ اثر توسط داوران کشوری ارزیابی و در نهایت ۲۹ اثر حائز رتبه‌های برتر شد.
وی با بیان اینکه۴۵۰ نفر از اصحاب رسانه، مدیران روابط عمومی‌ها و مدیران و مسئولان استانی و شهرستانی برای شرکت در اختتامیه جشنواره دعوت شده‌اند، خاطرنشان کرد: حجت‌الاسلام‌والمسلمین قریشی، نماینده ولی فقیه در استان و محمدمهدی شهریاری استاندار آذربایجان غربی میهمانان ویژه مراسم اختتامیه جشنواره ابوذر خواهند بود.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *