ARAZKHABAR.IR

۳۸ دستگاه تولید رمز ارز در آذربایجان غربی کشف شد


۳۸ دستگاه تولید رمز ارز در آذربایجان غربی کشف شد معاون بهره برداری و دیسپاچینگ شرکت توزیع نیروی برق آذربایجان‌غربی گفت: ۳۸ دستگاه تولید رمز ارز در این استان شناسایی و جمع آوری شد.

نجات‌الله علی‌نژاد معاون بهره برداری و دیسپاچینگ شرکت توزیع نیروی برق آذربایجان‌غربی گفت: طی یک مانور سراسری استانی، ۲ محل در شهرستان‌های خوی، سه محل در سلماس و ۶ محل نیز در شهرستان مهاباد اعلامی از سوی شرکت توانیر مورد بازدید قرار گرفت.

وی اضافه کرد: نیرو‌های شرکت توزیع برق پس از شناسایی مراکز استخراج رمز ارز غیرمجاز اکیپ‌های عملیاتی با هماهنگی مراجع قضایی و پلیس امنیت اقتصادی از این مکان‌ها بازدید شد.

معاون بهره برداری و دیسپاچینگ شرکت توزیع برق آذربایجان‌غربی گفت: در این مانور پنج مرکز تولید رمز ارز غیرمجاز شد که از این محل‌ها تعداد ۲۳ دستگاه تولید رمزارز جمع آوری شد.

علی نژاد افزود: علاوه بر مکان‌های اعلامی بازدید شده از سوی توانیر با تلاش‌ها و آگاهی پرسنل خدوم شرکت توزیع نیروی برق استان پس از بازدید و انجام عملیات از شهرستان‌های بوکان، شاهین‌دژ، ارومیه و سردشت نیز صورت گرفت و در این بازدید‌ها تعداد ۱۵ دستگاه دیگر جمع آوری شد.


برچسب ها:

تاریخ: 1400/03/27 02:29 ب.ظ | دفعات بازدید: 3035 | چاپ


مطالب مشابه dot
آخرین اخبار dot