ARAZKHABAR.IR

کمک ۶ میلیارد ریالی بانک قرض‌الحسنه مهر ایران به مراکز درمانی آذربایجان غربی


کمک ۶ میلیارد ریالی بانک قرض‌الحسنه مهر ایران به مراکز درمانی آذربایجان غربی آراز خبر-  معاون شعب بانک قرض‌الحسنه مهر ایران در آذربایجان غربی گفت: ۶۲۷  قلم تجهیزات پزشکی درمان کرونا از طرف بانک قرض‌الحسنه مهر ایران به مراکز بهداشتی و درمانی استان تحویل شد.

آراز خبر-  معاون شعب بانک قرض‌الحسنه مهر ایران در آذربایجان غربی گفت: ۶۲۷  قلم تجهیزات پزشکی درمان کرونا از طرف بانک قرض‌الحسنه مهر ایران به مراکز بهداشتی و درمانی استان تحویل شد.

به گزارش  آرازخبر ، بهرام بادپا، ۲۶ اردیبهشت در حاشیه مراسم تحویل تجهیزات پزشکی به دانشگاه علوم پزشکی آذربایجان‌غربی در گفت‌وگو با خبرنگاران اظهار کرد: کپسول اکسیژن، دستگاه اندازه گیری اکسیژن خون و تب سنج و دستگاه ضد عفونی یو وی از جمله این اقلام است.

وی ادامه داد: این تجهیزات به ارزش ریالی بیش از ۶ میلیارد ریال از طرف بانک قرض‌الحسنه مهر ایران به بیمارستان‌ها و مراکز درمانی استان اهدا شده است.

بادپا افزود: این بانک در سطح کشور بیش از ۱۵ هزار قلم کالای پزشکی به ارزش ۱۳ میلیارد تومان به مراکز درمانی اهدا کرده که از این مقدار ۶۲۷ قلم کالا به ارزش ۶۰۰ میلیون تومان از آن مراکز بهداشتی و درمانی آذربایجان غربی است.

معاون شعب بانک قرض‌الحسنه مهر ایران در آذربایجان غربی عنوان کرد: این بانک یکی از رسالت‌های خود را کمک به مردم دانسته و در این راستا سالانه بخشی از بودجه خود را به انجام کارهای عام‌المنفعه اختصاص می‌دهد.


برچسب ها:

تاریخ: 1400/02/26 10:03 ق.ظ | دفعات بازدید: 3775 | چاپ


مطالب مشابه dot
آخرین اخبار dot