ARAZKHABAR.IR

۸۰۰ زندانی ارومیه به مرخصی رفتند


۸۰۰ زندانی ارومیه به مرخصی رفتند آراز خبر- همزمان با ماه محرم و آیین عزاداری شهدای کربلا، با موافقت دادستان و قاضی ناظر زندان ارومیه ۸۰۰ محکوم واجد شرایط به مرخصی ۱۰ روزه رفتند.

آراز خبر- همزمان با ماه محرم و آیین عزاداری شهدای کربلا، با موافقت دادستان و قاضی ناظر زندان ارومیه ۸۰۰ محکوم واجد شرایط به مرخصی ۱۰ روزه رفتند.

 مراد فتحی در همایش عاشوراییان زندان ارومیه با تسلیت ایام حزن و اندوه شهادت اباعبدالله الحسین (ع) و یاران باوفایش، از خصوصیات یاران حسینی در عصر انتظار حضرت مهدی (عج) را داشتن روحیه انقلابی برای تعالی جامعه اسلامی و خدمت به مردم را شاخصه مهم امت حسینی (ع) عنوان کرد.

همچنین در این مراسم از خدمات مسئولان و مراجع قضائی در حل مشکلات مددجویان تقدیر شد و در ادامه با اعلام اعطای مرخصی ۱۰ روزه به ۲۰۰ نفر از زندانیان ارومیه و ۶۰۰ نفر از محکومین مرکز اشتغال از تلاش‌های امیرجوانی سرای، قاضی ناظر زندان ارومیه تقدیر شد.

همزمان با فرا رسیدن ایام تاسوعا و عاشورای حسینی و همزمان با اجرای پویش سراسری «به عشق امام حسین (ع) می‌بخشم» احدی از خیرین نیک سیرت بوکانی با حضور در دفتر رئیس زندان و اهدای مبلغ یک میلیارد و ۵۰۰ میلیون ریال با برسی مددکاران و مسئولان زندان بوکان زمینه آزادی سه نفر محکوم مالی را با واریز به حساب ستاد دیه استان و انجمن حمایت از زندانیان شهرستان بوکان فراهم کرد.


برچسب ها:

تاریخ: 1402/05/04 08:38 ب.ظ | دفعات بازدید: 2937 | چاپ


مطالب مشابه dot
آخرین اخبار dot