ARAZKHABAR.IR

برگزاری بیش از 2 هزار برنامه توسط کمیته بسیج ستاد دهه فجرآذربایجان غربی


برگزاری بیش از 2 هزار برنامه توسط کمیته بسیج ستاد دهه فجرآذربایجان غربی معاون هماهنگ کننده سپاه شهداء آذربایجان‌غربی گفت: امسال بیش از 110 عنوان شامل 2 هزار مورد برنامه توسط کمیته بسیج ستاد دهه فجر استان برگزار می‌شود.

به گزارش آرازخبر، سرهنگ تقی نجمی در نشست خبری با اصحاب رسانه با موضوع تشریح برنامه های دهه فجر اظهار داشت: وضعیت فعلی کشور در مقایسه با قبل از انقلاب گویای پیشرفت‌ها است و روشنگری در مورد شرایط جامعه وظیفه رسانه ها بوده و باید شرایط قبل و بعد از پیروزی انقلاب اسلامی برای عموم مردم تبیین شود.

وی با تاکید بر اینکه حضور حداکثری مردم در راهپیمایی 22 بهمن و نیز انتخابات دوم اسفند مشت محکم بر دهان استکبار خواهد بود، تصریح کرد: رسانه‌ها باید بیش از پیش بر لزوم پرشور بودن راهپیمایی و نیز انتخابات دوم اسفند بپردازند.

‍معاون هماهنگ کننده سپاه شهداء آذربایجان‌غربی با اشاره به برنامه‌های اجرایی در طول دهه فجر انقلاب اسلامی توسط کمیته بسیج که با مسئولیت سپاه شهداء تشکیل شده، اعلام کرد: 110 عنوان برنامه به مناسبت گرامیداشت دهه فجر اجرایی خواهد شد که با احتساب اجرا در تمام رده‌ها به بیش از 2 هزار مورد می‌رسد.

سرهنگ نجمی افتتاح پروژه‌های عمرانی شامل 30 مورد، اجرای برنامه‌های فرهنگی و هنری و تئاتر خیابانی، نشست‌های تبیینی و عقیدتی، طرح هر جهادگر، یک خدمت با حضور 41 گروه جهادی در مناطق محروم به مناسبت 41 امین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی، برگزاری همایش زن تمدن‌ساز به همت بسیج جامعه زنان، برگزاری یادواره‌های شهدا در تمام رده‌ها و نیز برگزاری مسابقات ورزشی و جشنواره‌های بومی و محلی و... را از جمله برنامه‌های پیش بینی شده در طول ایام دهه فجر برشمرد.

وی ادامه داد: برگزاری کرسی تلاوت، تشکیل میز خدمت در طول دهه فجر، حضور سازمان یافته بسیجیان و پاسداران در نماز جمعه با لباس مصوب و نیز اجرای برنامه‌های ویژه دهه فجر در 77 مهد قرآنی بسیج از دیگر برنامه‌هایی است که توسط کمیته بسیج ستاد دهه فجر انقلاب اسلامی آذربایجان‌غربی اجرایی می شود.

‍ معاون هماهنگ کننده سپاه شهداء آذربایجان‌غربی با اعلام اینکه سال 97 از 14 استان شامل350 هزار نفر از یادمان‌های آذربایجان‌غربی بازدید کردند، افزود: طی ایام دهه فجر مراسم اختتامیه جشنواره رهاورد سرزمین نور با محوریت راهیان نور شمالغرب برگزار می‌شود که از میان 11 هزار اثر و دلنوشته ارسالی به دبیرخانه، از حدود 80 اثر تجلیل به عمل می آید.تاریخ: 1398/11/08 01:19 ب.ظ | دفعات بازدید: 739 | چاپ


مطالب مشابه dot
آخرین اخبار dot