ARAZKHABAR.IR

جلوگیری از 1036 مورد ساخت و ساز غیر مجاز و تجاوز به حریم راه در آذربایجان غربی


جلوگیری از 1036 مورد ساخت و ساز غیر مجاز و تجاوز به حریم راه در آذربایجان غربی مدیر کل راهداری و حمل و نقل جاده ای آذربایجان غربی گفت: از ابتدای سال جاری تاکنون بالغ بر یک هزار مورد ساخت و ساز غیر مجاز و تجاوز به حریم راه توسط مجموعه راهداری و حمل و نقل جاده ای آذربایجان غربی شناسایی و جلوگیری شده است.

به گزارش آرازخبر، ارسلان شکری اظهار داشت: در این مدت یک هزار و 8 مورد گشت زنی‌ توسط همکاران این مجموعه با هدف جلوگیری از ساخت و سازهای غیرمجاز انجام شده که طی این گشت زنیهای انجام شده یک هزار و 36 مورد تجاوز به حریم راه و  ساخت و ساز غیرمجاز در استان، شناسایی و برخورد قانونی شد.

مدیر کل راهداری و حمل و نقل جاده ای آذربایجان غربی با قدر دانی از حمایت های دستگاه قضائی استان در رابطه با جلوگیری از ساخت و سازهای غیرمجاز و تجاوز به حریم راه، تصریح کرد: گشت های راهداری به طور مرتب در تمامی محورهای استان حضور فعال دارند و در مدت یاد شده توانستند بیش از 90 مورد را شناسائی و برخورد قانونی کنند.

وی اضافه کرد: چنان‌چه افراد بدون هماهنگی و کسب موافقت از این اداره اقدام به ساخت و ساز در حریم قانونی راه اقدام کنند، عوامل راهداری بر اساس قانون ایمنی راه‌ها و با هماهنگی مراجع قضایی و نیروی انتظامی نسبت به تخریب تأسیسات و ساختمان‌های احداث شده و رفع همه آثار تجاوز به حریم راه اقدام خواهند کرد .

شکری احترام به قانونی ایمنی راه و حریم  را به عنوان سرمایه ارزشمند ملی دانست و افزود: راهداران پرتلاش برای حفاظت و صیانت از این مهم با همه توان تلاش کرده و با متخلفین نیز به شدت برخورد می‌کنند.


برچسب ها: حمل و نقل راه ها

تاریخ: 1398/10/22 12:52 ب.ظ | دفعات بازدید: 417 | چاپ


مطالب مشابه dot
آخرین اخبار dot