ARAZKHABAR.IR

تلاش دستگاه قضایی استان جهت کاهش آمار موجودی پرونده


تلاش دستگاه قضایی استان جهت کاهش آمار موجودی پرونده رئیس کل دادگستری استان آذربایجان غربی گفت: اکنون در دستگاه قضایی استان شاهد یک کار جهادی برای کاهش آمار موجودی پرونده هستیم.

به گزارش آرازخبر، علی اکبر گروسی در یکصد و نهمین جلسه شورای قضایی و برنامه ریزی دادگستری استان آذربایجان غربی و سازمانهای تابعه اظهار داشت: دستگاه قضایی استان باید در حوزه انتخابات کاملاً بی طرفانه عمل کند و له یا علیه هیچ یک از کاندیداها نباید اقدامی نماید و همه باید برای برگزاری پرشور و نشاط انتخابات تلاش کنیم، اما وظایف صیانتی و مراقبتی خود را هم باید انجام دهیم.
وی ادامه داد: سیاستهای تحولی قوه قضائیه توسط خود شخص ریاست معظم قوه قضائیه پیگیری می شوند و دستگاه قضایی استان هم همکاری و همراهی خوبی با قوه قضائیه دارد و دستورالعمل ها و بخش نامه های ابلاغی را به نحو مطلوب اجرا می کند.
گروسی تصریح کرد: اکنون در دستگاه قضایی استان شاهد یک کار جهادی برای کاهش آمار موجودی پرونده هستیم و تلاش همکاران شبانه روزی است و همه در راستای خدمت رسانی مطلوب به مردم و رسیدگی به پرونده های مسن در نزدیکترین وقت ممکن تلاش می کنند.
این مقام قضایی ادامه داد: در مورد کاداستر اداره کل ثبت اسناد و املاک کارهای خوبی را انجام داده است و می دهدو انتظار هست در کمترین زمان ممکن استان امر کاداستر را تمام و به نتیجه مطلوب برساند که شاهد باشیم همه اسناد و املاک موجود در کشور ثبت الکترونیکی شوند.
گروسی ابراز داشت: پزشکی قانونی واداره کل زندانها هم اقدامات عمرانی خوبی را انجام می دهند که ان شاالله با همت مضاعف مدیران این دو نهاد پرکار وپرمراجعه پروژه های مربوطه تکمیل وآماده بهره برداری خواهند شد.

وی ادامه داد: مشکلات مربوط به ایجاد حساب کاربری وابلاغ الکترونیک در سازمان قضایی نیروهای مسلح هم با پیگیریهای رئیس محترم سازمان وهمکاری انفورماتیک دادگستری استان در اسرع وقت به نتایج مطلوب خواهد رسید.تاریخ: 1398/11/02 11:57 ق.ظ | دفعات بازدید: 657 | چاپ


مطالب مشابه dot
آخرین اخبار dot