ARAZKHABAR.IR

اجرای عملیات خط کشی در 2200 کیلومتر از محورهای ارتباطی استان


اجرای عملیات خط کشی در 2200 کیلومتر از محورهای ارتباطی استان مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده ای آذربایجان غربی از اجرای عملیات خط کشی در 2200 کیلومتر از محورهای ارتباطی این استان خبر داد.

 به گزارش آرازخبر، ارسلان شکری اظهار داشت: از ابتدای سالجاری تاکنون عملیات خط کشی در 2200 کیلومتر از محورهای مواصلاتی و شریانی این استان اجرا شده است و این فعالیتهای گسترده در زمینه خط کشی و همچنین ترمیم و لکه گیری روکش آسفالت محورهای ارتباطی در استان استمرار خواهد داشت.

 وی داشتن یک رویه سالم راه همراه با نصب علائم ایمنی لازم را موثرترین شرایط برای حمل و نقل ایمن دانست و گفت: 149 کیلومتر سیستم روشنائی در حال بهره برداری، اقدام برای فرم دهی گاردریلهای استان به میزان 30 کیلومتر و نصب مجدد 15 کیلومتر پس از ترمیم از دیگر اقدامات این اداره در شش ماهه نخست سال جاری را شامل می شود.

شکری یادآور شد: در راستای تقلیل تصادفات رخ به رخ به میزان 4 کیلومتر نیوجرسی مفصلی نقاط پرحادثه، 80 دستگاه چراغ پلیس مجازی نصب شده و سرویس و نگهداری بیش از 1000 دستگاه چراغ چشمک زن برقی و سولار از دیگر اقدامات این حوزه است.

مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده ای آذربایجان غربی افزود: بمنظور آگاهی رسانی به رانندگان در طی مدت مشابه تعداد 550 عدد تابلوهای اخباری ، اخطاری و انتظامی در سطح استان نصب شده است.


برچسب ها:

تاریخ: 1398/08/22 12:37 ب.ظ | دفعات بازدید: 373 | چاپ


مطالب مشابه dot
آخرین اخبار dot